Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Telefon LG-KF750 (Secret) do wygrania w świątecznym konkursie serwisu Telix.pl

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Obecnie dla wielu osób podstawowym elementem wyposażenia telefonu jest aparat cyfrowy. Od 22 grudnia zarejestrowani Czytelnicy serwisu Telix.pl mogą brać udział w konkursie zorganizowanym przy współudziale z LG Electronics Polska i operatorem sieci Plus na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Piekny ten model, spóźniłam się troszkę:DD mam zamiar kupić ten model a moglam go wygrać:D fuck no dobra trzba bedie sie wysypać na gwiazdke:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niespoznilas sie bo jest on wazny do 24 stycznia a nie do 24 grudnia. Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      najlepiej wziac los we wlasne rece, czyli siegnac do portfela (wlasnego? 😉 ) i do sklepu 😉 . juz zazdroszcze zwyciezcy, ze udalo sie upolowac taka okazje i gratuluje-witam w klubie, bo mam secrecik wlasnym sumptem nabyty i waarto 😉 .

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z powodu dużej ilości zapytań do Redakcji w sprawie konkursu, chciałbym się o nich odnieść. Jak jest w Regulaminie konkurs polega na wybraniu najciekawszego zdjęcia, tak więc taką samą szansę na główna wygraną mają użytkownicy telefonów z aparatem o rozdzielczości VGA jak Ci z 5-cio i więcej megapikselami. Kolejna sprawa to tematyka: Najciekawsze zdjęcie o tematyce Bożego Narodzenia, Sylwestra, Nowy Rok – oznacza także czas między i po (karnawał) ograniczeniem jest tylko data zakończenia konkursu, a także np. zabawy na śniegu z akcentami świątecznymi. I na koniec muszę dodać, bo także dostaję takie zapytania, ze względów regulaminowych będą brane pod uwagę tylko zdjęcia zarejestrowanych Czytelników Telix.pl. Takim zapisem pragniemy nagrodzić naszych wiernych Czytelników. Rejestracja w ramach promocji jest darmowa:) Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telefon całkiem wporzo, ladny design z funkcjonalnością nie wiem dopiero co zamówiłem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Gdyby jeszcze zwycięzca nie musiał latać po urzędzie skarbowym to juz by było fajnie 🙂

Viewing 6 reply threads
Reply To: Telefon LG-KF750 (Secret) do wygrania w świątecznym konkursie serwisu Telix.pl
Your information: