Start Forum Inne Telix.pl Telefon 3G KAZAM X5.5 do wygrania w konkursie FOTO: zakończenie konkursu

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Gratulacje dla zwycięzców.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      gratulacje 🙂
      moze nastepnym razem temat bardziej mi podejdzie i wezme udzial w rywalizacji 😉

    • wrotek01
      Member
      Liczba postów: 10

      Dzięki za konkurs. Pierwszy raz brałem udział w czymś takim i naprawdę dobrze się bawiłem. Takie oczekiwanie na wyniki to fajne uczucie.
      A co do wyłaniania wygranych to myślę, że oprócz punktów od laureatów pierwszego etapu powinna być taka sama „porcja” punktów od przedstawicieli sponsora/organizatora. I dopiero suma wszystkich wyłanialaby zwycięzców.

    • robertos78
      Participant
      Liczba postów: 23

      Witam
      Dziękuję pozostałym uczestnikom za głosy , bo to dzięki wam udało mi się wygrać.Co do systemu wybierania myślę że jest sprawiedliwy ( nie to co lajkowania na FB ).Gratulacje dla pozostałych zwycięzców.

    • metez
      Member
      Liczba postów: 2

      Dziękuję za punkty. Gratuluję zwycięzcy. Gdyby konkurs był na lajki, to oczywiście bym nie brał udziału, bo takie konkursy są tylko dla speców od nabijania głosów. Pozdrawiam.

    • wrotek01
      Member
      Liczba postów: 10

      No konkurs na „lajki” i tym podobne to porażka. Po prostu wydaje mi ze takie głosy od sponsora/redakcji, czyli osób które nie liczą na wygraną, polepszyłyby konkurs.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Oczekujących na nagrody informujemy, ze dziś one zostały wysłane. Andrzej

Viewing 7 reply threads
Reply To: Telefon 3G KAZAM X5.5 do wygrania w konkursie FOTO: zakończenie konkursu
Your information: