Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Tak Tak HOT

Viewing 232 reply threads
  • Author
    Posts
    • bruno
      Member
      Liczba postów: 218

      W lipcu ma ruszyć nowa taryfa TT- TakTak HOT. Będzie można z niej migrować w te i we w te z NTT. Stawki- 29gr/min do wszystkich operatorów komórkowych i telefonów stacjonarnych w Polsce. Prócz Play. Najnowszy news na telixie Czekam na premierę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a wiadomo coś nt. ceny smsa itp?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie, jeszcze nic. Wiadomo, że TT hot wchodzi 15 lipca i znana jest tylko stawka 29gr/min, oraz to, że można będzie zmieniać taryfę na NTT wedle uznania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale pewnie przy zmianach pakiety będą wygasać? bo wtedy w zależności od tego gdzie by się dzwoniło można by skakać pomiędzy różnymi stawkami jak choćby gzg i 29 gr do wszystkich

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie będą wygasać, albo będą zawieszone. Co nie zmienia faktu, że taktakowcy będą mieli większe pole wyboru. Nie ma co spekulować, lepiej poczekać na odsłonięcie nowej oferty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie będzie wybór: albo GzG albo stawka 29 groszy do wszystkich. W poprzedniej ofercie z GzG nie można było sobie skakać między taryfami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no jakby były tylko zawieszone to byłoby całkiem ciekawie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="4XFYU9GK":1kfpioeb]Pewnie będzie wybór: albo GzG albo stawka 29 groszy do wszystkich. W poprzedniej ofercie z GzG nie można było sobie skakać między taryfami.[/quote:1kfpioeb]

      Po przejściu z Happy na NTT- nie można było wrócić do Happy. Ale migracja między NTT a TTHot będzie możliwa- tak, jak np. w Heyah migracja między multipakietem a Nową Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No i wszystko jasne. Oferta nie różni się zbytnio od oferty Heyah, jedyne czego mi brakuje w HOT to damrow smsy w sieci, ale może są. a ja nie doczytałam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Miało być darmowe oczywiście.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wyrównali tylko do konkurencji, nie zaskoczyli niczym nowym. No ale dobre i to.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jest wybór Albo taryfa dająca najtańsze połączenia w sieci i na stacjonarne, albo tanio do wszystkich. A przez podwojenia- stawki w nowej heyah i tthot są nie do pobicia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no to fakt – dobrze, że taki wybór dali. Nikt nie może narzekać że jest skazany na pakietową taryfę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Był to konieczny krok. Nikt z użytkowników nie będzie już narzekać, że musi płacić 56 gr do wszystkich – mają wybór albo 29 gr do wszystkich albo 29 gr za godzinę do sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wielu użytkowników miało do tej pory np. taryfę Happy- a tam pakiet lojalnościowy ze stawką 14gr/min do sieci. Teraz, dzięki podwójnemu doładowaniu w TT hot mają taką samą stawkę bez pakietów do sieci- czyli 14gr, a do tego tę samą stawkę za rozmowy do wszystkich sieci. Czy to równanie do konkurencji? Być może, jeśli chodzi o zmiany z cenniku podstawowym. Bo ci, którzy korzystali z podwojeń 29gr/min do wszystkich mieli jeszcze przed rozpoczęciem wojny cenowej. Ale dzieki temu, że w Erze są podwójne doładowania, płaskie stawki typu TT Hot i Nowa Heyah są cenowo bezkonkurencyjne. Nie ma tu mowy o "równaniu" do konkurencji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To fakt, zarówno Era jak i Heyah dzięki podwójnemu doładowaniu są obecnie bezkonkurencyjne. W tej kwestii to raczej inni operatorzy próbują je doścignąć, np. Play oferując 50% doładowania ekstra.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca porównywanie playowego 50% do podwójnego doładowania w erze to trochę abstrakcja zwłaszcza, że 50% było tylko przy 30 zł i przez krótką chwilę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie było to porównanie, a raczej chęć pokazania jak daleko innym operatorom do podwójnego doładowania w Heyah i Erze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no chyba, że tak, bo tu to się akurat zgadzam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz Orange próbuje z doładowaniem 2×2 . Niby niezłe, ale trochę skomplikowane i nie wiem czy przypadkiem nie do wykorzystanie tylko w Orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TTHot i NH przy podwójnym doładowaniu deklasują całą konkurencję. Bez podwójnego doładowania- to fajne oferty dla dzwoniących do wszystkich sieci. Szczególnie fajne- bo są alternatywą względem tanich rozmów wewnątrzsieciowych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przede wszystkim to w TT i Heyah te zasady są proste, a to co teraz wymyslili w orange… pfff… moje podwójne doładowanie miałoby być zależne od kogoś innego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak zamotali, żeby mniej osób skorzystało. Ale promocja jest? Jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      taa… to za taką promocję to ja bym podziękowała

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przy podwójnym to rzeczywiście dobra oferta, oby niebawem znowu je dali – no i na prostych zasadach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wątpię, aby cieszyło się to wielka popularnością, muszą się znaleźć dwie znajome osoby, które chcą doładować konto w tym samym czasie. Jeśli chodzi o wykorzystanie środków to:

      [code:2lkm4ipx]bonus nie przysługuje na: połączenia międzynarodowe, połączenia realizowane w roamingu, SMS-y na numery stacjonarne oraz na SMS-y specjalne, na ściąganie z internetu płatnego kontentu oraz transmisje TV i plików wideo z portalu Orange World, której opłata jest wyższa niż standardowa określona w regulaminie usługi "Pakiet TV".[/code:2lkm4ipx]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No dobra ale to całkiem przyzwoite zasady są. A w regulaminie który zapodałeś jest wszystko prosto i jasno napisane. Najważniejsze że jak dają to do wszystkich na połączenia. W Orange co tydzień promocja a ciągle taka sama tylko po sieci więc jest w git.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale trochę słabo, że w roamingu nie obowiązuje, szczególnie, że okres wakacyjny i sporo ludzi wyjeżdża za granicę. Na szczęście podwójne w Heyah działa na wszystkie usługi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wielu rzeczy nie obejmuje… śmiech na sali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No cóż, niestety nie wszystkie promocje są tak udane jak podwójne doładowanie w Heyah i TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jakkolwiek to nie zabrzmi, a domyślam się że zabrzmi przesadnie reklamowo, ale uważam, że podwójne doładowanie to do tej pory najlepsza promocja jaką wprowadził którykolwiek operator

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Reklamowo czy nie, ale taka jest prawda i jak na razie nikt tego nie pobił.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Troszeczkę śmieszne jest to, że Orange zamiast próbować przebić podwójne doładowania z Tak-Taka oferuje swoim klientom produkt/usługę znacznie słabszą i bardziej skomplikowaną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek wiesz, dla pomarańczowych lepszy rydz niż nic, ale ja patrząc z perspektywy kogoś kto korzystał ze znacznie lepszych promocji zgadzam się z tobą w zupełności…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Widocznie pomarańczowi jeszcze nie mogą sobie pozwolić na takie doładowania, dlatego oferują takie na których mogą jeszcze zarobić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hmm… z jednej strony to dla nich podwójna liczba doładujących – z drugiej podwójna liczba osób którym trzeba zapewnić podwojenie. Chyba, że liczą, że ludzie się pogubią, zaplączą, pospóźniają z doładowaniami i będą mieć tylko podwójną liczbę doładowujących

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie wiem czemu widziecie orange tak zle, przeciez to jest krok w dobra strone, siec otwiera sie na klienta, daje atrakcyjne doladowanie, a Wy tylko narzekacie i narzekacie. To jest przynajmniej przyzwoita oferta. ja jestem abonentem prepaidowym orange i korzystam z tego ostatnio. szczegolnie fajnie, ze to jest ze srodkami na internet. na ere z podwojnym jeszcze pewnie poczekamy:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      waldi no ale przecież pisałam, że narzekam z punktu widzenia użytkownika Heyah – po prostu w głębi duszy cieszę się, że moja sieć dała mi znacznie korzystniejszą promocję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nikt tutaj nie mówi, że Orange jest złe, sama korzystam z abonamentu u pomarańczowych tylko niepotrzebnie wprowadzono takie udziwnienia do podwójnego. Pewnie, że to krok naprzód i lepsze takie doładowanie niż żadne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak jak mówiłam – jeśli ktoś ma pre-paida w orange to dla niego promocja jest ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      i o to w tym chodzi, aby promocja była korzystna dla użytkownika prepaidu Orange. Nikt nikogo nie zmusza aby przenieść się do Orange tylko dlatego że taka promocja jest – jest to dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie, nie ma co narzekać. I tak jest lepiej, więc można przypuszczać , że doładowania w Orange będą ewoluować:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      josef ale czasami taka promocja może zadziałać w drugą stronę bo użytkownik może sobie pomyśleć, że po co tkwić tu jak inna sieć ma dwa razy lepsze promocje a stawki bądź co bądź podobne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Grunt, że użytkownikom Orange odpowiada, a jeśli nie to teraz tak łatwa est migracja do innych sieci, że ze zmianą nie będzie żadnego problemu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dobra, dobra, ale my tu się nt. Orange rozwodzimy a temat jest o TTH

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak właśnie myślałam pisząc ostatniego posta. A jeśli o TTH są jakieś nowości poza ostatnią weekendową promocją?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie, za nowa taryfa, żeby już szaleli z nowościami, dajmy im trochę czasu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Trochę śmieszne są dla mnie deklaracje userów Orange, że nie ma problemu ze znalezieniem kolegów ze swojej sieci, tylko ciekawe czemu fora są teraz zaśmiecane przez poszukiwaczy wirtualnych orangowych przyjaciół.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A niech szukają. Podwójne w Orange na dość dziwnych zasadach i kasa nigdy nie była do wykorzystania na wszystkie usługi, jak w TT, ale tylko do sieci. Szkoda, że uzytkownicy Orange muszą się w taki sposób nagimnastykować, ale co bonus, to bonus.

      Boca, jeśli chodzi o nowości w TTHot, to prócz promocji darmowych weekendów do końca sierpnia, na codzień można załapać się na erę rodzinną i z nr TT rozmawiać za darmo z kilkoma osobami w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja tam chyba bym stwierdziła, że to nie warte zachodu… owszem, fajnie mieć dwa razy więcej kasy, ale szukać obcych do doładowania…eee to nie dla mnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A na czym dokładne polega ta promocja rodzinna?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jedna osoba, zwana Sponsorem płaci za tą usługę – ta osoba musi mieć abonament. następnie wybiera ile chcę mieć osób w sieci rodzinnej – maksymalnie 5. za 2 osoby płaci się 15 pln, każda następna – 10 pln. jest też możliwe wziąć abo 65 albo wyższy – tam sieć rodzinna dla 3 osóba jest wliczona w abo. Każda osoba w sieci dostaję 2000 minut miesięcznie na rozmowy z innymi członkami ludzi w sieci rodzinnej. Jeśli chodzi o TT , sponsor może przyznać te 2000 minut użytkownikowi TT

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moja siostra i mama mają abonament, ja mam kartę i właśnie połączyliśmy się w grupę. Każdy do każdego ma po 2000 minut Gadamy codziennie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli działa to podobnie jak darmowe numery u innych operatorów czy ma jakieś dodatkowe profity?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Najważniejszym profitem jest 2000 minut do wygadania
      I innych "dodatkach" nie słyszałem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no zypolek jak u innych są darmowe numery to też darmowe minuty, logiczne, nie? :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem dlaczego, ale cały czas nie widzę w tej ofercie niczego specjalnego, czegoś , co odróżniałoby ją od zwykłego darmowego numeru.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie no, ale fajnie, że coś takiego jest. mi by się przydał darmowy numer,ale do Heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oferta jest o tyle specjalna, że nie oferuje ci darmowego numeru, ale do 5ciu darmowych numerów wewnątrz sieci. Czyli np. masz TTHot i możliwość rozmawiania za darmo z 5-cioma osobami w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no gdybym miała wszystkich w erze to bym pomyślała, ale niestety u mnie przewaga heyowców jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No tak, ale jeśli dobrze rozumiem, to za każdy z nich płacisz oddzielnie , tak?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie interesuje mnie to czy oferta jest nowa, oryginalna, ale to, że wprowadza do mojego telefonicznego budżetu znaczące oszczędności. Dotąd jakaś połowa moich telefonów kierowana była do rodziców i siostry bo mieszkamy wszyscy w innych miastach, a teraz codziennie z każdym z nich mogę rozmawiać po godzinie i nic za to nie płacę. Podoba mi się

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok, czyli po prostu działa to jak zwykły darmowy numer. Chciałam się tylko upewnić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek moja mama stawiałaby mi ciebie za przykład zawsze ma pretensje że tak rzadko odzywam się do rodziny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moja z kolei nie chciała nabijać mi dużych rachunków i szybko kończyła rozmowę. Teraz, gdy stawki są takie niskie rozmawiamy znacznie dłużej:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      heh no jak tak często dzwoniłeś to szybko kończyła, moja by pewnie gadała i gadała…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I o to chodzi, żeby w końcu normalnie porozmawiać. W najtańszych i najdłuższych rozmowach w sieci zdeydowanie Era jest liderem. Godzina za 29gr w Tak Taku to był dopiero początek. Sieć rodzinna daje znacznie większe możliwości i jest szczególnie przydatna dla TTHot, bo pozwala na darmowe połączenia z wybranymi, a nie za 29gr/min.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie jak tak porównać chociażby gzg z normalną stawką u większości operatorów to robi się to co najmniej zabawne a co dopiero mówić o darmowych numerach…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":2aq1470j]zypolek moja mama stawiałaby mi ciebie za przykład zawsze ma pretensje że tak rzadko odzywam się do rodziny…[/quote:2aq1470j]

      Widzimy się raz na kilka tygodni, więc nadrabiamy telefonami i z reguły rozmowy trochę trwają. Kiedy rozmawiam ze znajomymi to załatwiam to dosyć szybko. Era Rodzinna to dla mnie perfekcyjna oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ogólnie rzecz biorąc to duży plus, że teraz w ramach sieci można praktycznie za darmo rozmawiać, dzięki takim ofertom jak Era rodzina czy nawet jednorazowe bonusy weekendowe, jest coraz lepiej;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":12dx5ob0][quote="Bajadurka":12dx5ob0]zypolek moja mama stawiałaby mi ciebie za przykład zawsze ma pretensje że tak rzadko odzywam się do rodziny…[/quote:12dx5ob0]

      Widzimy się raz na kilka tygodni, więc nadrabiamy telefonami[/quote:12dx5ob0]
      No ja też się za często z rodziną nie widuję, bo mieszkam w innym mieście, ale jakoś i tak nie lubię wisieć z nimi na słuchawce. Potem jak już jadę ich odwiedzić to nie mam co opowiadać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      widzieliście? – w TT dali potrójne doładowanie co prawda tylko do wykorzystania w erze przez 60 dni, no ale i tak – wow!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O proszę, bonus goni bonus:D Potrójne brzmi nieźle, ale chyba przydałoby się też podwójne do wszystkich tak jak teraz w Heyah, niedawno co był bonus weekendowy przecież.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Potrójne to właśnie bonus w sam raz dla TT Hot’a, bo zmniejsza trzykrotnie stawkę za rozmowy wewnątrz sieci. Sam nie wiem, czy lepsze podwójne do wszystkich, czy potrójne do sieci. Ciekaw jestem, czy potrójne na stałe zastąpią podwojenia w TT

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale minus jest taki, że potrójne jest ważne tylko 60 dni, a w heyah podwójne tak długo aż nie wykorzystasz… także przy potrójnym nie ma co szaleć z wielkimi doładowaniami, bo nie da rady potem tego wykorzystać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Być może Era chce urozmaicić promocje w swoich pre-paidach, mam nadzieję, że zwyczajne podwójne doładowanie w TT się jeszcze pojawi. Dla użytkowników taryfy HOT to spoko rozwiązanie, ja wciąż jestem w Nowym TT. Jeśli potrójne doładowanie wejdzie na stałe za podwójne to przejdę do HOt, będzie to znacznie bardziej opłacalne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to właśnie jest pytanie, czy potrójne w TT zastępuje podwójne czy pojawi się ono za kilka tygodni? Wygląda jednak na to, że wszystko jest możliwe skoro w Heyah podwójne pojawiło się zaraz po weekendowym bonusie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W podwójnym dostaje się 2razy więcej. W potrójnym- 3 razy więcej, choć tylko na wybrane usługi. Może istnieją mozliwości przedłużania ważności konta promocyjnego? Potrójne rzeczywiście najbardziej opłaca się przy taryfie Hot.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a może następnym razem będzie do wyboru? co kro woli – podwójne do wszystkich czy potrójne tylko do ery?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To tak jakby były dwie promocje w jednej , tylko być może wtedy pojawiałyby się rzadziej..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale czemu rzadziej? z promocji, jaka by ona nie była, i tak zwykle ludzie korzystają, a tak to dają tylko wybór – tak jak z wyborem taryf w sieci, tak może być wybór promocji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Potrójne doładowanie jest bardzo dobrą promocją. poza tym tak, jak podwójne doładowania sprawiają, że najbardziej opłaca się doładowanie wysokimi kwotami, tak w przypadku podwojenia zwykłe doładowanie za 50 zł daje 100zł ekstra do wykorzystania przez 2 miesiące, więc dostaje się duży bonus przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bruno nie bardzo zrozumiałam co masz na myśli. możesz jaśniej?

      dla mnie minusem potrojenia jest to, że w sieci i tak już jest tanio, więc jeśli dostaje się 3 razy więcej na gadanie w sieci to przez te 60 dni może być ciężko wykorzystać duże kwoty (jak ktoś ma np. godziny za grosze to już w ogóle się trochę mija z celem).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Brunowi chodzi o to, że w podwójnym z 50 zł robiło się 100 zł, a w potrójnym z 50 zł – 150 zł. W tym przypadku pozytywne jest to, że aby uzyskać ten 100 zł bonus nie trzeba było wybitnie odkładać pieniędzy bo kwotą 50 zł i tak co jakiś czas trzeba konto doładować, aby przedłużyć jego ważność. Z tego co czytałem to maksymalny bonus może wynieść 1000 zł, skoro dawali tyle na jeden weekend to wydaje mi się, że w ciągu dwóch miesięcy jak najbardziej można to wykorzystać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no móc pewnie można, ale ja będę upierać się przy tym, że nie zmienię nawyków mojego telefonowania tylko pod kątem promocji. Wolę używać telefonu tak jak do tej pory i tylko opóźnić możliwie jak najbardziej kolejne doładowanie, niż musieć doładować za kolejne dwa miesiące, a przez ten czas móc wisieć na telefonie niemal non stop, co tak na prawdę do szczęścia potrzebne mi nie jest…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli dobrze policzyłem to przy stawce 56 groszy do wykorzystania za te 1000 zł jest 29 godzin, czyli 30 minut dziennie, to nie jest ilość, którą byłoby trudno wykorzystać. W przypadku HOT tego czasu będzie prawie dwa razy więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zypolek, rozumiem, że ten 1000 zł to maksymalny bonus jaki można otrzymać w tym czasie,ale przy kilku doładowaniach a nie jednorazowym?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      promocja wprowadzona z myślą o HOt, co widać po reklamie . i słusznie, wszak Godzina za Grosze wymiata i bez potrojenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ok, ale ja nie gadam codziennie po pół godziny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca, można jednorazowo załadować za 500 zł i dostać 1000zł bonusu.
      Akunin, jesli ktoś korzysta z gzg w cenie 29gr, to nie musi korzystać z promocji. Bo kasa z konta bonusowego schodzi po normalnych stawkach. Potrojenie jest znacznie lepsze dla HOT’a- bo można w sieci wygadać znacznie więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli bonusowe doładowanie nie działa w przypadku godzin za grosze?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Działa! Jeśli ktoś ma włączone godziny za grosze lub numerki za grosze, to w przypadku rozmów wewnątrz sieci schodzi mu z konta promocyjnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I rozumiem, że płaci wtedy nadal 29 groszy za godzinę? Czy weszła już z powrotem stawka 99 groszy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Boca":38cgq210]I rozumiem, że płaci wtedy nadal 29 groszy za godzinę? Czy weszła już z powrotem stawka 99 groszy?[/quote:38cgq210]
      jeszcze jest 29. wg regulaminu do 2.11 .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ciekawe czy później stawka wróci do 99 groszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ciekawe… podejrzewam, że nie, może choć trochę ją zmniejszą o ile nie zostawią 29

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeszcze prawie miesiąc niskiej stawki na gzg. Na razie zmiana zasady rozliczania tej usługi mnie nie dotknie, bo mam bonus z potrójnego doładowania. I godzinna rozmowa schodzi mi z konta promocyjnego ciągle po 29gr. Nawet jeśli wróci do poziomu 99gr, to jakoś mnie to nie martwi. Ale to będą pierwsze urodziny Nowego Tak Tak’a- może wprowadzą coś zupełnie nowego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no różnica jest tylko taka, że przy stawce 29 gr za godzinę już po minucie staje się to opłacalne, a przy 99 gr dopiero po 3,5 ale tak czy siak wciąż brzmi to interesująco

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dla kogo opłacalne były GZG w dotychczasowej formie będą i opłacalne dalej, wciąż będzie można zaoszczędzić dużo kasy. Chociaż jestem pewien, że w NTT pojawi się nowa możliwość obniżenia kosztów połączeń wewnątrz sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      skąd ta pewność? jakieś przecieki?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zbliża się rok Nowego TT, więc mniemam, że wprowadzą coś nowego. Albo przedłużą dotychczasowe promocje. Mi gzg opłacało się nawet na starych zasadach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no wiadomo przydałoby mi się coś takiego w heyah żebym mogła sobie z moim facetem gadać za grosze…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah w multipakiecie masz taką możliwość

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, wiem, ale w TT wydaje się to korzystniejsze może wprowadzą takie coś w Heyah również

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gzg w TT jest rzeczywiście lepsze od wybranego numeru w Heyah: można dzwonić do wszystkich w sieci, bez ograniczeń co do pory dnia i każda rozmowa jest taryfikowana co godzinę, za 29gr. Wybrany numer w Heyah jest tylko do jednej osoby i kosztuje 6 zł/miesiąc, a gzg tylko złotówkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bajadurka zawsze możesz wysyłać przecież do faceta darmowe smsy, no ale sporty to już mało kto lubi. Gzg mi będą się opłacać nawet po powrocie do pierwotnej ceny, bo jak już dzwonić to solidnie i długo. Jak dla mnie ten kto stale korzystał z GZG będzie to robić również po podwyższce cen, a być może Era zrobi nam niespodziankę i pozostanie przy dotychczasowej cenie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sam korzystałem z GZG w cenie 99gr, kiedy weszło do NTT. Przeszedłem specjalnie z Happy. Teraz, kiedy mam bonus z potrojenia, to wyższa stawka za gzg nie zrobi mi różnicy, bo i tak będą taryfikowane z puli darmowej ekstra kasy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bruno, minus jest tylko taki, że gdy GzG wrócą do normalnej stawki to automatycznie kilka sekund połączenia także będzie kosztowało 99gr, szczególnie, gdy ktoś nie skorzystał z bonusu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca no niby masz rację, ale jak policzyć te rozmowy trwające kilka sekund i te powyżej 3 minut to i tak wyjdzie na to że się opłaca…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dokładnie, mi i tak będzie się opłacało, bo minimum rozmawiam 5-10 minut. W ramach gzg to kosztuje znacznie mniej nawet po stawce 99gr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      true, true… no ciekawe, czy wrócą do starej stawki…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na zmianę podstawowej raczej się nie rzucą, więc może skuszą klientów wciąż tanimi GzG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to miałam na myśli

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Koniec października za pasem , więc już niedługo wszystko się wyjaśni, jak na razie żadnych informacji nie znalazłam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z informacjami pewnie czekają do końca… wiesz, w ostatniej chwili konkurencja może coś nowego wprowadzić to będą próbowali konkurować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Możliwe, że coś się wyjaśni jeszcze przed końcem ważności usług. Czekam na smsa- bo na pewno powiadomią smsem o mających nadejść zmianach w taryfie Godzina za Grosze. Jeśli takie info nie dojdzie- może zostawią promocje w tej formie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      może, ale o tym też powinni powiadomić wcześniej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli GZG będzie przedłużone to dowiemy się o tym maksimum kilka dni wcześniej. Wtedy pojawią się informacje prasowa, ja wciąż myślę, że GZG pozostanie w cenie 29 groszy, ale jak będzie to już przekonamy się wkrótce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sądzę, że gdyby 29 groszy miało zostać to już byśmy mieli jakąś informację, a jak na razie cisza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie ma co gdybać, za parę dni się dowiemy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tez fakt, ale jakieś info już powinno być.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Info będzie za tydzień: czy przedłużają stawkę 29gr/h, czy wracają do wyjściowej 99gr. 5 listopada powinno najpóźniej być jakieś info o pakiecie lojalnościowym w NTT. Ale to wątek o TT HOT Tu chyba żadnych zmian nie będzie- na razie wewnątrz sieci można mieć za darmo dzieki kasie z potrójnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      heh, no chyba, że zastąpią promocję gzg w ntt jakąś promocja w tth wtedy te wątki by się ze sobą łączyły

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na razie, co ciekawe, godziny za grosze wprowadzono w Heyah- na gorszych zasadach niż w TT (droższe i tylko do Heyah). Jeśli chodzi o Hot’a- na razie ofertą bardzo pod Hot’a było potrójne doładowanie- czyli darmowe usługi wewnątrz sieci i internet. Nie sądzą, żeby wprowadzili jakiś pakiet obniżający dodatkowo koszty połączeń wewnątrz sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiesz, może sama promocja na gorszych zasadach niż w tt, ale ja sieci zmieniać nie zamierzałam mimo wszystko, a promocja gzg mnie tylko utwierdza że warto trzymać się heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dobrze macie w Heyah, najpierw możliwość korzystania z darmowych smsów, a teraz jeszcze opcja taniego dzwonienia wewnątrz. Jeśli Era w świątecznej promocji chciałby wszystkich "zaspokoić" to mogłaby zaproponować do wyboru, albo podwójne albo potrójne, wtedy każdy by sobie wybrał odpowiednią promocję dopasowaną do taryfy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niestety coś za coś. darmowe eski są w nowej heyah a gzg w multipakiecie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To fakt oferty mają dobre i coraz to stają się lepsze też jestem w przekonaniu że warto być w Heyah. Wyrobili już sobie niezłą renomę. I to się liczy. A i do czasu wraca najlepsze 2x doładowanie. TT też jest spoko, owszem może Heyah z wielu przyczyn jest lepsza ale TT też ma gzg i 3x doładowania po sieci więc źle nie jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Znaczna część oferty TT i Heyah jest taka sama, największa różnica to tanio do UE w Heyah. Jeszcze do niedawna TT miał przewagę w cenach połączeń do sieci, ale teraz GZG jest także w Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mało tego – w heyah gzg są za 29 gr, a w TT już wróciła stawka 99

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeszcze nie wróciła. Ma wrócić od północy. Zacznę zastanawiać się nad przejściem na HOT, choć stawka 99gr/h do wszystkich w Erze i na stacjonarki ciągle mi się bardzo opłaca. Na razie i tak mam kasę z potrójnego doładowania, więc różnica w cenie usługi będzie dla mnie nieodczuwalna, a ze zgromadzonych na koncie promocyjnym środków w taryfie TT HOT mógłbym znacznie mniej rozmawiać w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Albo po prostu przejdź do Heyah, bo teraz tu stawka wynosi 29 gr:D Tak czy inaczej, 99 groszy za godzinę to świetna stawka, nie ma takiej nigdzie poza TT no i teraz Heyah, gdzie jest jeszcze niższa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mi stawka 99gr/h ciągle się opłaca- bo w Nowym TT obowiązuje do całej sieci Era. Jednak w Heyah GZG sa tylko do Heyah, czyli dla mnie- praktycznie do nikogo.
      Jeśli chodzi o HOT- pojawiła się informacja o promocji do doładowań: za doładowanie min. 50 zł dostaje się 100 minut do wykorzystania w sieci i na stacjonarne. Kolejny, po potrójnym, świetny sposób dla HOT’a na darmowe połączenia do wybranych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie tylko Hot, bowiem bonus ten obowiązuje także użytkowników Tak Taka, abonentów Tak Tak Fon z taryfą Happy, abonentów Taryfy Era Fun i Mega Fun w Era Mix oraz użytkowników Heyah korzystających z Nowej Heyah lub Taryfy Pakietowej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kolejna dobra wiadomość dla TT – pakiet lojalnościowy w NTT oraz TT Fonie został przedłużony o rok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Same miłe newsy od Ery i Heyah ostatnio:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co do tego o czym pisał Bruno – zauważyłam, że coraz więcej moich znajomych ma teraz Heyah co prawda czasami jest to druga karta, dlatego nie wszystkim podają ten numer, ale ja, jako że jestem w heyah zwykle dostaję telefony właśnie spod heyowych numerów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      U mnie zdecydowana większość i, co mnie cieszy, bo mi się opłaca, większość kontaktów, z którymi często rozmawiam, to Era. Naprawdę rzadko kto zmienia numer, choć w obecnych czasach można przenosić numer do innego operatora za darmo, a nawet zyskać dodatkowe bonusy.
      Kolejne bonusowe doładowanie sprawia, że Hot, który z założenia miał mieć równą stawkę do wszystkich sieci bez możliwości obniżenia kosztów na połączenia wewnątrzsieciowe, ma darmowe połaczenia do sieci i na stacjonarne. Czyli tak naprawdę oferta wygląda znacznie ciekawiej, niż w oficjalnych info.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hot jest płaską taryfą tylko w teorii, w praktyce połączenia wewnątrz nie kosztują zupełnie nic i tak od dłuższego czasu. Hot pojawił się 15 lipca, a już na początku sierpnia korzystać można było przecież darmowych weekendów do sieci i na internet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W zasadzie to tak powiedzieć można o Hot i Nowej Heyah, ponieważ zarówno Era jak i Heyah oferują swoim użytkownikom bonusy, które obniżają koszty o minimum połowę. Stawka niby wynosi 29 groszy,ale w rzeczywistości dzwonimy za dużo mniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dokładnie tak. Jedyną przewagą TT jest to, że tam promocje tyczą całej ery, a w Heyah często tylko Heyah, no ale jak ktoś tak jak ja i tak ma więcej osób w Heyah niż w Erze to to żaden argument

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Całej Ery, to znaczy masz na myśli także stacjonarne? Ostatni bonus na szczęście także w Heyah obowiązuje na stacjonarne .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chodziło mi o to, że Heyah obejmuję heyah i stacjonarne, a tt – tt, stacjonarne oraz erę abonamentową…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bo Heyah jak na razie nie ma abonamentu, jakby miała to oferta pewnie obowiązywałaby również tam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Promocje nie dotyczą wszystkich stacjonarnych – mają zajść zmiany. W mega doładowaniu 100 minut jest do wykorzystania na wszystkie stacjonarki, a przykładowo GZG od grudnia będzie można wykorzystać na stacjonarki z ERY.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szkoda, bo jednak sporo ludzi dzwoniło także na stacjonarne, ale grunt, że bonusy wciąż można na nie wykorzystać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Do Tak Tak HOT’a wprowadzono pakiet smsów po 1 gr. Smsy są wymienne na mmsy. Ostatnie częste promocyjne doładowania to darmowe rozmowy w sieci, teraz prawie darmowe smsy. Hot zdecydowanie zmienia się w taryfę z pakietami, bo prócz smsów, jest jeszcze pakiet na połączenia z netem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I darmowe dzwonienie wewnątrz sieci korzystając z bonusów. Nowy pakiet to ten sam, który dostępny był w Nowym Tak-Taku. 600 smsów za 6 złotych sprawia, że HOT jest taryfą bardzo opłacalną, decyzja zapadła – przenoszę się do HOT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Od kilku miesiecy opłaca się już przejść do HOT. Potrójne doładowania dawało w tej taryfie znacznie więcej minut do wygadania, niż np. w Happy czy w NTT, nawet podwójne bardziej by się opłacały. Tanie rozmowy w sieci już były, brakowało tylko tanich smsów i mmsów do sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to teraz Hot ma wszystko, chociaż podwójne i potrójne są super opłacalne w zasadzie w każdej taryfie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Era wprowadziła nowe ciekaw usługi. Bakup – można sobie zapisać swoje kontakty z telefonu na ich serwerze, mega przydatne. A dziś czytałem o możliwości zablokowania niepełnoletnim stron dla dorosłych, z tego już młodzież będzie chyba mniej zadowolona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak Tak Hot się rozbudowuje. Ciekaw jestem, czy wprowadzą niedługo kolejne usługi obniżające koszty rozmów, np. wewnątrz sieci? Bo ostatnie potrójne, czy teraz bonus 100 minut, to na dobrą sprawę darmowe połączenia wewnątrz sieci. Moze wprowadzą coś na stałe?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli mówisz o połączeniach wewnątrz sieci to po co mają wprowadzać coś jeszcze na stałe, skoro są już GzG?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zgadzam się z Bocą. GzG są już i tak bardzo atrakcyjne… chyba, że może wrócą do stawki 29 gr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale piszemy przecież o taryfie HOt, w której nie ma Godzin za Grosze. GZG są w Nowym TT, Happy i teraz mają się pojawić w Tak-Tak Fonie, tylko pod nieco inną nazwą. Póki w TT pojawia się tak wiele bonusów do doładowań to tak dzwonimy za free, czy to do sieci czy po za nią, ale podejrzewam, że po nowym roku coś się pojawi. Na razie w HOT jest tylko pakiet smsów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No chyba nie tak do końca za 'free’..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca, żeby dostać bonsu, trzeba doładować, ale za to w TT było 200% kwoty bonusu za darmo wewnątrz sieci, a teraz 100% do wykorzystania na wszystko.
      W TTFonie od 11 grudnia weszły Godziny za Grosze i Pakiet Lojalnościowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Miałam na myśli to, że nawet po otrzymaniu bonusu całkowicie za free nie dzwonimy, więc to chyba lekkie przegięcie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no bo w życiu nie ma nic za darmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przegięcie? Kiedy doładowujesz bez bonusu to dostajesz przykładowo 50 zł + ewentualna premia za doładowanie przez sklepik ERY, a kiedy doładujesz w ramach podwójnego to kasy masz dwa razy więcej, czy ta druga połowa to nie jest darmowe dzwonienie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Powiedziałabym, że raczej za połowę stawki podstawowej niż za darmo, bo jednak dołądować trzeba, ale obie interpretacje dają ten sam rezultat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy dostaniesz drugie tyle gratis, czy Tak Tak dzięki podwojeniu spuszcza ceny wszystkich usług o 50%, to wychodzi na to samo. Jak zwał, tak zwał. Po prostu- podwójne doładowanie jest mega opłacalne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dokładnie i przy tym zostańmy:) I oby było takich podwójnych jak najwięcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No przecież jest, od 8 stycznia do 8 lutego. Na konto trafić może kolejne ponad 300 zł. Era nie daje odpocząć od bonusów i z tego wypada się tylko cieszyć. Z tego co obserwuję to jeśli chodzi o bonusy to właśnie w Erze dzieje się najwięcej dobrego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no już jest, ale Boca pisała jeszcze przed 8 stycznia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na szczęście jest czas aż do lutego, bo ja dopiero co ruszyłam kasę ze świątecznego podwójnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a dużo dostałaś po ostatnim podwójnym?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Po świątecznym? Doładowałam za 50 zł, ostatnio w zupełności mi to wystarcza. A Ty?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja zaszalałam i doładowałam za 100 także na długo mi wystarczy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja doładuję większą kwotą na początku lutego i później już długo nie. Przy obecnych stawkach kasa schodzi dość wolno.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No faktycznie, zarówno w Heyah jak i TT – podwójne doładowanie to jedno, ale jak ktoś ma jeszcze np. godziny za grosze to już w ogóle można gadać i gadać. W Nowej i TT Hot też zresztą drogo nie jest, bo co to jest – koszt około 15 gr za minutę… ciekawe czy kiedyś będą takie stawki podstawowe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przy tak niskich stawkach i ilości kasy jaką będę mieć po kolejnym bonusie trudno będzie to wszystko wykorzystać. Pewnie na kolejne doładowanie skuszę się dopiero wówczas, gdy pojawi się kolejne podwójne, wcześniej nie widzę sensu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja podobnie, podwójnych jest teraz tak dużo, że już nie trzeba ich wyczekiwać przez kilka miesięcy. A jak nie podwójne, to na pewno będzie jakiś inny bonus.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":hv3n695t] W Nowej i TT Hot też zresztą drogo nie jest, bo co to jest – koszt około 15 gr za minutę… ciekawe czy kiedyś będą takie stawki podstawowe [/quote:hv3n695t]

      W Tak Tak HOT, jeśli w promocji podwójnego doładowania doładujesz na maksa (25+150), i zasilisz konto przez http://doladowania.era.pl/ -> dodatkowo 10% na wszystkie usługi, to koszt połączeń do wszystkich spada poniżej progu 15gr/min Do tego w TTHOT jest pakiet smsów i mmsów wewnątrz sieci, czyli można wysyłać mms już za 3 gr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="bruno":2a2zg0ur][quote="Bajadurka":2a2zg0ur] W Nowej i TT Hot też zresztą drogo nie jest, bo co to jest – koszt około 15 gr za minutę… ciekawe czy kiedyś będą takie stawki podstawowe [/quote:2a2zg0ur]

      W Tak Tak HOT, jeśli w promocji podwójnego doładowania doładujesz na maksa (25+150), i zasilisz konto przez http://doladowania.era.pl/ -> dodatkowo 10% na wszystkie usługi, to koszt połączeń do wszystkich spada poniżej progu 15gr/min Do tego w TTHOT jest pakiet smsów i mmsów wewnątrz sieci, czyli można wysyłać mms już za 3 gr.[/quote:2a2zg0ur]

      no też właśnie tak liczyłam ostatnio… w Heyah mam 10% bonusu za przynależność do klubu to też trochę obniża koszty szczególnie gdy doładowuję maksymalnie podwójne..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zupełnie zapomniałam o mmsach, a przecież są one teraz takie tanie;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi ja też jakoś tak z mmsów nie korzystam, ale może warto zacząć skoro stawki za nie są takie niskie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":1rem04a2]
      no też właśnie tak liczyłam ostatnio… w Heyah mam 10% bonusu za przynależność do klubu to też trochę obniża koszty szczególnie gdy doładowuję maksymalnie podwójne..[/quote:1rem04a2]

      10% z kwoty doładowania dostają tylko ci klubowicze Heyah, którzy korzystają z taryfy pakietowej. Niestety, użytkownicy Nowej Heyah nie dostają już tego bonusu. 10% za doładowanie przez stronę operatora dostają użytkownicy wszystkich taryf Tak Tak’a.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Powiem szczerze, że te 10 % nie robi takiej wielkiej różnicy gdy podwójne 100% doładowania pojawiają się ostatnio tak często.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiesz… przy doładowaniu za 150 zł otrzymujesz jeszcze dodatkowo 15 zł, a to przecież ponad 50 minut licząc po stawkach podstawowych w HOT, więc różnica jest zauważalna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przy maksymalnym tak, ale jeśli ktoś korzysta z Nowej Heyah to chyba nie będzie zmieniał taryfy na pakietową za każdym razem, gdy chce dostać 10% bonusu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no w takim przypadku pewnie nie, ale to nie znaczy że nikt tak nie robi szkoda że nie dają jeszcze dodatkowej kasy przy doładowaniu on-line tak jak to jest w TT…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca, 2 pierwsze zmiany taryfy są bezpłatne. W Heyah potem płaci się 5 zł za zmianę, w TT- 3 zł. Ale w Heyah, przy wysokich kwotach doładowania opłaca się zmienić na chwilę na pakietową- o ile ma się jeszcze bezpłatną zmianę. Dostajesz 10% więcej, czyli przy wariancie 20+150 za zmianę nie płacisz nic, a dostajesz 17zł na konto główne. Potem za zmianę musisz zapłacić 5+5=10, czyli przy maksymalnym doładowaniu zyskujesz, nawet płacąc za zmianę, 7zł Na szczęście w TT nie trzeba kombinować z przechodzeniem między taryfami, przy profilu 25+150 zawsze dostaje się ekstra 17,5 za doładowanie online.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jestem na takie kombinowanie chyba zbyt leniwa, teraz wystarcza mi podwójne doładowanie, które ostatnio jest tak często.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szczerze mówiąc to dobrze, że w TT dostaję te 10% bonusu przy każdym doładowaniu, bo w takie kombinacje jakie pokazał bruno nie chciałoby mi się bawić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a mi czasami się chce kombinować bo warto po to są właśnie pakieciki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek, 10% ekstra dostaje się przy każdym doładowaniu, ale tylko przez kanał era.pl. W Tak Taku kombinować nie trzeba, bo ta kwota przyznawana jest zawsze. W Heyah zasady są inne i jeśli ktoś ładuje wysokimi nominałami, może pokombinować (zmiana z NH na pakietową i po doładowaniu- kolejna) i zyskuje coś ekstra.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To zależy jaką kwotą kto doładowuje, bo jeśli małą to nie warto zachodu. Ale fakt faktem, możliwości zyskania większej kasy są.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to też zależy, bo czasami i po doładowaniu małą kwotą można wykombinować coś ciekawego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Można, ale teraz nawet nie trzeba za bardzo kombinować skoro tak często są podwójne doładowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      boca, ok, ale chociaż pakieciki warto posprawdzać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No i kto się spodziewać, że darmowe Numerki za grosze pojawią się w HOT?
      Piękna sprawa – przez najbliższy miesiąc rozmawiamy z trzema numerami wewnątrz sieci za darmo. Po zakończeniu promocji pozostanie stała cena Numerów za grosze – 3 gr za minutę. No to mamy teraz taryfę pierwsza klasa – 29 groszy do wszystkich, 1 gr za sms, za darmo z 3 numerami wewnątrz I nie liczę już nawet podwójnych doładowań.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tylko jeśli dobrze pamiętam, w TT za usługę trzeba płacić, 4 zł za każdy numer..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no dobra, ale 4 zł za darmowe rozmowy to nie jest jakiś kosmos

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie,że nie. Porównuję tylko do Heyah, w której nie trzeba płacić wcale.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca ja akurat się cieszę z promocji w heyah, ale logicznym jest, że jeśli ktoś więcej dzwoni do TT to mu te 4 zł za numer nie będą robiły problemu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To prawda, najwazniejsze jest to, że zarówno Heyah jak i Era dają swoim użytkownikom mnóstwo możliwości, więc każdy może dopasować ofertę do siebie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no mi już chyba Heyah bardziej dogodzić nie może mam wszystko czego potrzebowałam – darmowy numer do ukochanego i tanie międzynarodowe – to już spełnia moje wszystkie wymagania. A że przy tym kilka innych ciekawych rozwiązań to już tylko powody do radości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hmm… no jak nie trzeba płacić? Ja mam za 4 zł darmowy numer przez miesiąc, a wy w Heyah za taką samą kwotę przez 4 dni Właśnie plusem darmowych w TT jest brak konieczności jakiegokolwiek doładowania konta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok,ale Tobie te 4zł przepada, a w Heyah trafia ono na konto, więc możesz wykorzystać je na dowolną usługę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie, Boca ma rację – wy musicie wydać 4 zł, a my za to że sobie konto doładujemy dostajemy darmowy numer w gratisie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Także darmowe numerki w TT bardziej mi przypominają usługę darmowy numer w Heyah multipakietowej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no też prawda, różnica taka, że w multipakiecie masz do wyboru tylko jeden numer i możesz gadać max 3 godziny dziennie (no ale też nie oszukujmy się – kto rozmawia więcej…? )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      3 godziny spokojnie wystarczą. Niby jeden numer, ale w TT też za każdy płacisz oddzielnie- różnica taka, że masz możliwość wyboru trzech.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      też wydaje mi się, że tylko maniacy gadają w ciągu dnia z jedną osobą dłużej niż 3 godziny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak czy inaczej, dzięki darmowemu numerowi Heyah można gadać 24 h /7 jeśli ktoś ma ochotę;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja się właśnie ciesze, że to 4 zł przepada, bo kolejne pieniążki to byłyby … problem.
      Do jakich czasów doszliśmy? Poważniej mam problemy z wydawaniem pieniędzy z konta, bo po prostu wszystko je tak tanie, że za rozmowy ściąga mi z konta grosze. Dobrze, że chociaż wydam te 12 zł na 3 NZG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No proszę Cię, od przybytku głowa nie boli.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W sumie to racja środki na koncie w TT i tak nigdy nie przepadają, więc może nadejdzie okazja to większego dzwonienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja nie mam problemu z upłynnieniem swoich środków. Konto ważne teraz prawie rok, kasa mi schodzi w normalnym tempie z tą różnicą, że nie zbliżam się do zerowego stanu konta Zypolek, moze następnym razem po prostu ładuj mniejszymi nominałami ?
      W podwójnych doładowaniach widzę same korzyści, między innymi stawka za wszystkie usługi mniejsza o połowę i długi okres ważności konta.
      Numerki za Grosze w Hot, zwłaszcza z darmową taryfikacją sprawiły, że Hot ma praktycznie wszystko, czego trzeba. Bo w przypadkui stawek, jakie osiąga się za połączenia do wszystkich, nie są potrzebne nawet pakiety wewnątrz sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zdecydowanie nie, szczególnie dzięki darmowym rozmowom w Heyah i NzG w Erze.Kasa z głównego konta schodzi właściwie tylko na połączenia do innych operatorów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bruno jestem pod wrażeniem tego jak potrafisz wydawać pieniądze.
      W momencie, gdy NZG były darmowe miałem możliwość rozmawiania w sieci z 5 osobami za darmo (3 NZG+2 z rodzinnej). W innych sieciach mam niewielu znajomych, a jeśli rozmawiam to krótko, więc przy tych 29 groszach za minutę ciężko to wykorzystać. A kiedy będą kolejne podwójne i tak pewnie doładuję na maksa by wykorzystać maksymalnie możliwość obniżenia kosztów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mimo tego, że usługi są coraz tańsze, nadal jest na co wydawać kasę. Ja nie dość , że dzwonię do kogo chcę i rozmawiam bez ograniczeń to jeszcze swobodnie korzystam z internetu w komórce, więc kasa , mimo, że wolniej,to nadal schodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja teraz kasę z konta wydawać będę chyba głównie na rozmowy za granicę, po tym jak Heyah wprowadziła tańsze stawki do Kanady… wcześniej było mi trochę żal kasy, ale teraz mogę poszaleć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Masz tam rodzinę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      i to sporą część rodziny. Właściwie to całą część rodziny od strony mojego taty Od dziadków, przez wujostwo, po kuzynostwo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Brakuje mi jeszcze tanich rozmów z krajów wakacyjnych. Zbliża się sezon, więc taka promocja by się przydała.
      Heyah doskonale promuje rozmowy do wielu krajów. TT mógł by się skupić na rozmowach zza granicy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W hot brakuje tylko ciekawszej oferty internetowej, ale poza tym jest- tanio do wszystkich, najtansze mmsy w sieci w pakiecie sms/mms i jeszcze do Hot weszły Numerki za Grosze, czyli taniej do wybranych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":lsuxtmct]Brakuje mi jeszcze tanich rozmów z krajów wakacyjnych. Zbliża się sezon, więc taka promocja by się przydała.[/quote:lsuxtmct]
      Do sezonu jeszcze trochę czasu, kto wie co do tej pory wyczarują

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ceny raomingowe ustalane są głównie przez UE. Tylko Heyah wprowadziła na razie promocję raomingu z Niemiec. Ja się wybieram na Mazury, więc… telefon z GPSem ( kusi Avila z GPS w TTFonie) i jakieś większe pakiety internetowe w TTHOT by się przydały

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ue ustala jakieś normy, ale ceny potem każdy z operatorów może ustawić swoje…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, ale w zakresie narzuconym przez UE jak się domyślam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten zakres musi być bardzo duży skoro rozbicie stawek u poszczególnych operatorów jest tak duże.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie mogę teraz znaleźć tego artykuły, ale nie wiem czy UE nie określiła konkretnych terminów obniżki stawek. Może one jeszcze nie nadeszły?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z newsów: przedłużyli na stałe pakiet smsów wymiennych na smsy w TT. Teraz opcja jest bezterminowo, więc bezstresowo możemy wysyłać smsy i msmy w ramach sieci w cenie odpowiednio 1 i 6 groszy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pakiet smsów wymiennych na smsy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zypolek to było boskie oczywiście chodzi o pakiet smsów wymiennych na mms’y

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah jeszcze tylko brakuje darmowych mmsów:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chciaaaałabym whoa! ale bym wysyłała. Uwielbiam Już ten pakiet tak naprawdę ułatwia życie ale byłabym dopiero ale wielkim mms’owym szaleńcem gdybym miała za darmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nooo, przydałyby się. Chociaż w sumie po podwójnym też nie są takie drogie, żeby nie powiedzieć, że kosztują grosze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Literka mi się pomyliła
      Oczywiście smsy na mmsy, najważniejsze, że opcja wymiany jest dostępna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Spoko, każdemu się zdarza
      Nie sms’uję często, więc w zasadzie większość pakietu idzie właśnie na wymianę na mms’y u mnie. Nigdzie indziej nie miałabym chyba możliwości tak tanio ich wysyłać, a to taka przyjemna forma komunikacji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Raczej tylko część smsów wymieniam na mmsy w pakiecie TT. Przeważają smsy. Tak jak już chyba wspominałem z mmsów korzystam przede wszystkim w śmiesznych sytuacjach. PS. Czemu widzę wyłącznie posty Boca? 😉

Viewing 232 reply threads
Reply To: Tak Tak HOT
Your information: