Start Forum Sprzęt Tablety Tablet Yarvik 7 dostępny w Polsce za 499 zł

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polski rynek trafił właśnie najnowszy multimedialny tablet marki Yarvik. Urządzenie wyposażone jest w siedmiocalowy dotykowy ekran, system operacyjny Android oraz 4 GB wbudowanej pamięci (z możliwością rozszerzenia za pomocą kart MicroSD).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tablet Yarvik 7 dostępny w Polsce za 499 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      no i co z tego, ze tani… dla mnie tablet bez modemu 3G to pomyłka.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Brak GPS jeszcze można przeboleć, bo 7-calowa nawigacja za 499zł byłaby nie lada gratką. Brak modemu GSM/3G też jeszcze ujdzie tak taniemu tabletowi, ale BRAK WiFi, Bluetooth-ka i śmiesznie mała pamięć wbudowana?… Wygląda na 'King Prajs’, a jest King SZAJS. Wyrób tabletopodobny. Tabliczek czekoladopodobnych, które się rozpuszczają dopieto na patelni a nie w ustach i smakują jak mdły ulepek – nie kupuję. Natomiast może to być świetny prezent dla przedszkolaka jako MÓJ PIERWSZY TABLET, o ile nie rozpada się w sam dłoniach jak kultowa chińszczyzna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Lesh(szczu !) czytaj ze zrozumieniem… cytat :”Konfigurację uzupełniają m.in. moduł WiFi, „

    • pnyczaj
      Member
      Liczba postów: 135

      Kwintesencja chińskiego shitu, którego brand ma sprawiac wrażenie, że nie jest chiński. Jednak w pewnych sytuacjach nie jest potrzebny drozszy tablet i dla takiego sprzetu też jest miejsce na rynku. Nie należy oczekiwać megajakości, ale też w rękach się nie rozpadnie.


      @LesH

      Wydaje mi się, że jednak ma toto WiFi, bo niby jak inaczej łączyłoby się z siecią. Trudno żeby tablet łączył się ze światem tylko kablowo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nie da się go też używać do gmaila i innych usług. Tani ale jak tani tak mało funkcjonalny. Brak GPSa też mu dobrze nie wróży. Za tylko trochę więcej da się smarfona kupić o lepszych możliwościach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dostępny w Polsce i gdzie go można kupić? Może jakiś link?

Viewing 6 reply threads
Reply To: Tablet Yarvik 7 dostępny w Polsce za 499 zł
Your information: