Start Forum Sprzęt Tablety Tablet GoClever Tab A971 z Android 4.0

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Goclever zaprezentował kolejny tablet z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android 4.0.3. GOCLEVER TAB A971 wyposażony jest w pojemnościowy ekran 9.7” w technologii IPS o rozdzielczości 1024 x 768 w formacie 4:3.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tablet GoClever Tab A971 z Android 4.0

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Hej 😉 Poczytałam już na różnych forach o tym tablecie, warto go kupić? Nie chcę wydawać na tablet nie wiadomo ile, ale też nie kupię najtańszego, już lepiej troszkę dołożyć. Mam pytanie, czy istnieje tutaj możliwość robienia własnych notatek w tekście? Czy to dotyczy tylko HTC Galaxy Note? Oraz czy zdjęcia robione tym tabletem, np. kartki z zapisanym tekstem, są na tyle wyraźne, że nie ma kłopotu w ich odczytaniu? Martwi mnie trochę to 0,3 mpx. Ale poza tym, oferta Goclever jest bardzo kusząca. Pozdrawiam 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Niedawno odebrałem A971, specyfikacja:
      -ekran IPS o wielkości 9,7 cala i rozdzielczości 1024×768, 5-punktowy multitouch (IPS robi wrażenie)
      -procesor Allwinner A10 Cortex A8 o zegarze 1 GHz, GPU Mali-400
      -1 GB RAM
      -8 GB ROM (dla użytkownika dostępne 6GB)
      -przednia kamera VGA (0,3MPx, do Skype wystarczy)
      -wyjście HDMI, slot microSD (sprawdzone do 32GB SDHC) i port microUSB (OTG – przejściówka w komplecie)
      -WiFi 802.11 b/g/n
      -bateria 6000 mAh (starcza na ok 5-8h zabawy, ładowarka nie jest w stanie doładować urządzenia gdy jednocześnie je używamy, % baterii nie rośnie)
      -waga 630g
      -Android 4.0 Ice Cream Sandwich
      – 3 przyciski sprzętowe: Power, volume+, volume-
      -1550 punktów w Quadrant Standard

      Dodatkowo:
      – szybszy w działaniu od A103
      – pełny sklep Google Play
      – USB OTG – działa PenDrive, mysz, klawiatura, modem Huawei E172u-2 z Areo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Alice -> ja swój odbiorę pewnie po weekendzie z komputronika to będę mógł coś więcje o nim napisać, aczkolwiek z tego co czytałem – recenzje były bardzo pozytywne dlatego sam się zdecydowałem. Jak za tablet za mniej niż 700zł, zapowiada się całkiem solidnie. Aparat nie będzie jego najmocniejszą stronę bo ma małą rozdzielczość, ale dzięki androidowi 4.0 będzie już można popracować sobie na nim. Mam nadzieję, że zakup okaże się udany i recenzje nie będą się mylić 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Na forum androidowym pojawiły się niepokojące informacje o wariującym dotyku kiedy bateria spadnie poniżej 15%.

      Spotkało was coś podobnego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Gorszego szrota trudno spotkać .

Viewing 5 reply threads
Reply To: Tablet GoClever Tab A971 z Android 4.0
Your information: