Start Forum Inne Programy do pobrania T-Mobile – Samsung Galaxy S3 ma aktualizację do Android 4.3

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hehe się obudzili. Parodia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nic tylko kupować telefony w TM, dostaniesz aktualizacje 2 lata później niż inni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bravo T-Mobile. Ja bym takimi newsami się nie chwalił w dobie Androida 6.0. Kto tam pamięta wersję 4.3? Chyba tylko inżynierowie z T-Mobile ;-D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Skoro to żadne news to czemu telix to puszcza jako news? Nie sądzę żeby robili to automatycznie tylko jakoś selekcjonują treści wiec ja uznaje to za news a nie spóźnioną nowość.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To nie jest aktualizacja do 4.3 (z niższej wersji), a aktualizacja oprogramowania układowego Android 4.3. Naprawa błędów, ulepszenia i poprawki. Nie rozumiem tych kpin.
      To chyba dobrze, że telefon coś jeszcze dostaje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      zlitujcie się – naprawdę nie każdy szuka i nie każdy potrzebuje telefonu, którym będzie mógł włączać wycieraczki w swoim prywatnym odrzutowcu. obsługa samsunga zawsze była dla mnie najbardziej intuicyjna – bezcenne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W 2015 to już Marshmallow chodził :-). Po co się robi takie numery? A no po to byś kupił nową komórkę. 3 lata czekać na aktualizację to każdego może zmiękczyć ;-). Wersja 4.3 dla tego telefonu była wybawieniem.
      Ciekaw jestem ile Orange każe sobie czekać na aktualizację do Oreo w Galaxy S8 ;-)?

Viewing 7 reply threads
Reply To: T-Mobile – Samsung Galaxy S3 ma aktualizację do Android 4.3
Your information: