Jesteś tutaj:---T-Mobile – Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych

T-Mobile – Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych2017-12-05T06:08:06+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi T-Mobile – Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Nic nie warta promocja, czytajcie regulamin. Znowu szukają łosia.

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  …a w regulaminie pkt. 2.4.3. „Może być wykorzystana w ciągu 30 dni, od momentu dodania promocyjnego doładowania do konta Użytkownika”. Szkoda bo już miałem doładować. Kiedyś te promocje były ok, a teraz to jest jakiś kiepski żart.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  BRAK SŁÓW. PO PROSTU GŁUPKI

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Promocja nie do wykorzystania jezeli masz jakikolwiek pakiet no-limit. Pieniądze przepadają po 30 dniach, można za nie kupić tylko minuty rozmów i SMS. Nie można zapłacić nawet za 25 zł pakiet no-limit ani za MMSy.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  ja skorzystam z oferty , potrzebuhe wlasnie najbardziej na rozmowy

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Bombardują mnie SMSami „Czy nie zapomniałeś o mikołajkowej promocji…” Ale ja mam Frii i rozmowy, SMS 10 GB internetu na 30 dni. Za te 50% doładowania nie mogę zapłacić za MMSy, za dodatkowy internet, za następny miesiąc Frii. W moim przypadku cała kasa z promocji przepadnie bo regulamin jest tak cwaniacko skonstruowany, że nie mogę skorzystać nawet wysyłając MMS z życzeniami na święta. Niech się timobajlują…

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Beznadziejne i prymitywne naciąganie,

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  właśnie pozbyli się klienta

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Kiedyś to były prawdziwe podwójne doładowania, a od jakiegoś czasu to tylko te zasr..e promocyjne złotówki ważne 30 dni… Szkoda słów.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  A zaakceptuje to zaraz jedno po drugim chodzi o załadowanie np: za 5 i od razu po tym za 25 czy to przejdzie czy trzeba poczekać na potwierdzenie o pierwszym ?

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Przegieli z tą „promocją” stracili klienta… mam frii i nie mam jak wykorzystać tych złotówek

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Pewnie nie jedna osoba nie doczyta regulaminu i się na tej „promocji” przejedzie… Przez takie promocje tracą klientów…

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Serio nie można wykorzystać tego na mms-y? W regulaminie pisze, że można – punkt 2.6 „Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i
  w strefie roamingowej 1A oraz SMS-y i MMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A, nie można wykorzystać na
  numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie
  połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę.”

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Doładowałem za 50 ale kasuje mnie normalnie z konta.Czyli to oni mnie załadowali?

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  W „Warunkach… ” jest pkt 2.5., który brzmi: „Promocyjne Złotówki przyznane w ramach Oferty są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych (PLN)”. I mimo codziennego korzystania z telefonu w ofercie 1 zł dziennie, T-mobile ściąga mi nie z kwoty promocyjnych złotówek, a z konta zasilonego przeze mnie. Czyli przyznane „promocyjne” złotówki to nic innego jak złotówki wirtualne, nie do wykorzystania. I tak trzymać T-mobile. I dalej kombinować, jak kolejnych łosi nabijać w butelkę. Brawo T-mobile, ale nie ja.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Dałem się nabrać, bo kiedyś to działało. Nie dość , że tylko 30 dni (nie doczytałem), to jeszcze ściąga (gdy dzwonię np. do Austrii) z normalnego konta a nie z tych dodatkowych. Suma na dodatkowych pozostaje niezmieniona. A po upływie terminu zapewne zniknie. I tak to, bałwańskie TMobile, po 15 latach straci klienta, bo tak się wkurzyłem, że od marca przechodzę za żona do innego operatora. Gratuluję , cwaniaczki.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Więcej osób tak zostało potraktowanych. Opłata powinna najpierw być pobierana z dodatkowych środków ( ich ważność 30 dni) a dopiero potem z faktycznie wpłaconych. Tymczasem było odwrotnie a z tych z dodatkowego doładowania nie można nie można skorzystać w ogóle. Nie można wykonywać połączeń.

  Dowiedziałem się pod infolinią t-mobile 22 413 69 96, że trzeba złozyć reklamację emailem na [email protected]
  Podać numer telefonu i opisać sytuację ewentualnie zgłosić chęć rekompensaty. Na odpowiedź mają 30 dni.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jedna z odpowiedzi z T-mobile na zgłoszenie problemu. Odpowiedź może sugerować, że to nie awaria.
  Tak odpowiedzieli:
  „Witam,
  uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem promocji, a dokładniej punktem 2.6. Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz SMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A i nie można wykorzystać na MMS-y, numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę.
  Używa Pan usługi No Limit za 1zł dziennie, a ten pakiet ma pierwszeństwo przed Super złotówkami oraz jest ona kwalifikowana jako „inna oferta dostępna w T-Mobile”, także do jej zakupu ściągane są fundusze z konta głównego”.

  Czy T-mobile zachęcał klientów usługi No Limit do wzięcia udziału w promocji wiedząc, że nie będą mogli skorzystać z promocyjnych środków? W moim przypadku gdy proponowano skorzystanie z promocji mikołajkowej korzystałem z usługi No Limit ( 1 zł dziennie) i T- mobile o tym wiedział.

  Może ktoś dostał inne pismo. Może jest więcej takich przypadków?
  Ciekawa sprawa

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.