Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Świąteczna promocja Neostrady i Supernovej

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Świąteczna promocja Neostrady i Supernovej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Zastanawiam się nad zainstalowaniem pakietu FunPack. Mieszkam na wiosce, w nowo budowanym domu. Chcę mieć internet kablowy i chyba nie mam innego wyboru niż Orange co nie? Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      ten fun pack za 59zł to bardzo ciekawa oferta. Sprawdzę możliwą szybkość i trzeba będzie zamawiać 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Fanpack w wersji satelitarnej tv za 69,80 jest super (Internet,telefon internetowy i telewizja)! mam ok.100 kanałów w tym 20 hd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Wczoraj z pomoca konsultanta uruchomilem u sasiadki ten fun pack,po godzinie brak internetu i telefonu.Tuner satelitarny i jego obsluga to koszmar instalatora a póżniej użytkownika plus konieczność wpięcia do internetu(Po co?-Ktoś zbiera informacje co,kto,kiedy ogląda).Telefon voip to problem jesli chcemy miec na kilka pomieszczen na dotychczasowym okablowaniu z telefonu analogowego.Dużo lepszym wyborem jest telewizja Smart Hd za 15zl na miesiąc plus Virgin Mobile 29zł no limit.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Świąteczna promocja Neostrady i Supernovej
Your information: