Start Forum Inne Pozostałe tematy Steve Jobs: współzałożyciel i b. szef firmy Apple nie żyje

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W wieku 56 lat zmarł Steve Jobs, kóry stał za sukcesem wielu przełomowych produktów Apple, takich jak komputery Macintosh, odtwarzacze muzyki iPod, telefony iPhone, czy tablety iPad.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Steve Jobs: współzałożyciel i b. szef firmy Apple nie żyje

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      No to mozna powidziec ze to poczatek konca Appla 🙁

    • misiek8881
      Member
      Liczba postów: 14

      zgadzam się. Początek końca.
      iPhone 4S jest tego potwierdzeniem….

    • kaz
      Member
      Liczba postów: 618

      Powiem krótko: Panie świeć nad jego duszą”

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Bardzo smutna sprawa! Szkoda, że zawsze odchodzą tak szybko i w tak trudny sposób ( walka z ciężką chorobą ) ludzie, którzy NAPRAWDĘ wnosili coś do tego świata poza pustką gadką o CUDACH itp. To był jeden z największych wizjonerów w historii świata! Miał swój niepowtarzalny i konsekwentny styl – NIE ZMIENIAŁ SIĘ pod wpływem mody i nacisków z zewnątrz ( np. konsekwentne NIE dla Flasha, pomimo, że to na pewno przyniosłoby dodatkowy zysk ) co świadczy o tym, że miał WIZJĘ ( słuszną, czy nie to indywidualne zdanie każdego człowieka ), a nie kierował się wyłącznie zyskiem! Zresztą wiadomo jakie miał podejście do własnej WYPŁATY… Powiem coś jeszcze – MOIM ZDANIEM Apple miało gotową wersję 5 – z ekranem 4 cale i tymi wszystkimi bajerami, które były pokazane na przeciekach! Jednak w Ameryce panuje kryzys, a każdą decyzję poprzedza dokładna analiza rynkowa! Nie opłacało się więc wydawać góry pieniędzy na promocję zupełnie nowego telefonu – wiedząc, że w momencie odejścia człowieka, który był TWARZĄ firmy – nie będzie z tego odpowiedniego zysku, poza tym akcjonariusze mogą trochę się przestraszyć – a całkowicie nowy model może nie być zbyt dobrze odebrany! JEST MI BARDZO PRZYKRO z powodu tego, że nie ma już człowieka, który dawał tej firmie i jej produktom tą dawkę NIEZWYKŁOŚCI – i mam nadzieję, że teraz iOS nie zmieni się w Androida :/ – z całym szacunkiem dla konkurencji!

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Wielka szkoda! Brak Jobsa w Apple to równia pochyła…

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Nie stawiajcie krzyżyka na całej firmie. Zmarł człowiek i wielka szkoda,ale firma ma cały sztab naukowców i inżynierów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      szkoda ze zawiesili obrot akcjami, ciekawy jestem jak by szybowały

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Dzisiaj rano zepsuł się mój mac i zawiesił iPhone. Czy to jakiś znak ?

Viewing 8 reply threads
Reply To: Steve Jobs: współzałożyciel i b. szef firmy Apple nie żyje
Your information: