Start Forum Operatorzy Internet mobilny Speed Test listopad 2017 – internet komórkowy T-Mobile i Inea

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W listopadowym rankingu ogólnopolskim dostawców Internetu sytuacja wygląda dość podobnie jak w poprzednich miesiącach. W rankingu ogólnym bez zmian, prowadzi INEA T-Mobile prowadzi w rankingu operatorów mobilnych. Ciekawa zamiana miejsc pomiędzy Plusem, który zaliczył spadek z powodu obniżenia średniej prędkości oraz Playem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Speed Test listopad 2017 – internet komórkowy T-Mobile i Inea

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      I to jest prawda! Internet u mnie w Plusie chodzi jak porąbany w tym miesiącu. Muli jak holender, stron nie ładuje, Messenger nie odświeża i wyskakuje „czekam na połączenie”. Ogólnie strasznie zaczyna mnie wkurzać Plus. Na szczęście z Cyfrowym Polsatem dzisiaj się żegnam (możliwość wcześniejszego zerwania umowy bez kary z powodu wycofania kanału Universal z dystrybucji polskiej). Z Plusem jak się nie zmieni na lepsze to również się żegnam za 7 miesięcy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      tm sie rozpedza, ranking mowi sam za siebie spójrzcie chociazby na srednia predkosc pobieranoa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Właśnie od ponad miesiąca mam internet Lte z T-mobile ,śmiga aż miło mam pakiet bez limitu (sprawdzone) do 60 mb/s za 55 zł m-c. W moich testach to wychodzi tak że ping jest od 13 do 30 a szybkość rzeczywista co mierzyłem kilka razy to od 45mb/s wieczorem do 63 mb/s w dzień ….po prostu ,,baja „!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      I jak zawsze, co miesiąc najgorszy plus. Ale nic dziwnego przecież ta sieć stoi w miejscu, to żywy skansen technologii, co stacja to co innego. Plus „lyder technologii” zawsze ostatni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czyli Plus musi bardzo mocno pracować nad siecią, skoro takie spowolnienie. Podejrzewam, że w najbliższym czasie dowiemy się, że Plus przyspiesza albo że rozbudował sieć. Obecne problemy raczej mają charakter tymczasowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dziwnie od iluś speedtestów plus wypada najgorzej, oni nic nie robią przy sieci ponadto co muszą, wobec rezygnacji z pasma 800 muszą wyciąć trochę 900MHz i przeznaczyć pod LTE pokryciowe, coś przy tym dłubią, ale efekty mizerne, do tej pory mając agregowane 25MHz pasma pod LTE oferowali tragiczną jakość.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Speed Test listopad 2017 – internet komórkowy T-Mobile i Inea
Your information: