Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson W995 Walkman

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Model W995 Walkman, wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli oraz w odtwarzacz Walkman, to najnowszy telefon komórkowy firmy Sony Ericsson. Działający w trybie ‘video playback’ model Walkmana ma aplikację Media Go, która w sposób prosty pozwala przenosić rozrywkowe zasoby na telefon komórkowy, a następnie odtwarzać je i systematyzować.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No, no ja tu widze dobry sprzecik warty uwagi. Qmbayn jak sie patrzy. Troche podobny do C905 wygladem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      " łakmany " wszystkie do siebie podobne,ale sprzecik fajowy 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      szkoda że oczko kamerki nie jest zasłaniane. Może sie szybko porysowac i co wtedy??? No i pewnie bedzie mial ten sam problem co inne slidery ehhh czyli luzy na górnej klapce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mojm zdaniem telefon jest zajebisty ale nie wiem jakie ma wady bo zalety latwo zauwazyc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wlasnie nabylem telefon musze powiedziec ze jestem pod wysokim wrazeniem jakosci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Witam,dzisiaj właśnie kupiłem wyżej wymieniony telefon.Powiem tylko tyle;jestem pod wielkim wrażenie:):)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja też pod ogromnym wrażeniem, jej poprostu super 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      zaje***ty telefon mam zmiar go kupić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      strasznie lubię ten telefon, kupiłam go wkońcu ;D jestem

      zadowolona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ten telefon ma więcej + niż – ponieważ – jest tylko jeden czyli luzy w sliderze ,ale ja mam go już rok i nie ma minusów ma tylko same plusy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no niezly sprzeci dopiero go zakupilem i narazie jestem z niego zadowolony 🙂

Viewing 11 reply threads
Reply To: Sony Ericsson W995 Walkman
Your information: