Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson Vivaz z filmami HD (video)

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przedstawiony dziś Sony Ericsson Vivaz nawiązuje do modelu Xperia X10 zaprezentowanego w listopadzie 2009 i jest drugim modelem w nowej rodzinie telefonów skupionych wokół idei:„communication entertainment” (komunikacja i rozrywka). Sony Ericsson Vivaz pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2010 roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      bardzo lubie telefony z ekranem dotykowymi i ten telefon jest taki jaki bym chciał mieć.

      na funkcjonalność dal bym 10ke.bardzo duzo ma funkcji i na dodatek większość z tych jest bardzo przydatny.wifi gps facebook twitter sa w dzisiejszych dniach bardzo ważne. i na dodatek ma kamerę 8.1Mp HD. widziałem kilka filmików w jakiej jakości robi zdjęcie i videa i naprawdę jest super.

      w jakosci co minus to system symbianos mogli by dac do niego androida byl by lepszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      No, napewno trzeba sie zastanowic przed zakupem czego czlowiek pragnie 😛 android’a rzeczywiscie nie ma, ale jezeli idzie o jakos zdjec i wideo to napewno wybralabym sony ericsson vivaz’a 🙂 poza tym jest bardzo mlodziezowy, mozna kupic w przeroznych kolorach 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      fajny to może jest,ale z wyglądu nie wiem jak reszta zastanawiam się nad kupnem tego telefonu.Martwi mnie jedna rzecz to symbian,przez który telefon może być wolny mam ttelefon SE g900 też symbian i się wiesza :>

Viewing 3 reply threads
Reply To: Sony Ericsson Vivaz z filmami HD (video)
Your information: