Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson Satio (Idou) z 12MPix

Viewing 42 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zaprezentowany w Barcelonie na MWC 2009 telefon Idou firmy Sony Ericsson wreszcie został oficjalnie potwierdzony przez producenta. Urządzenie z miejsca zostało ochrzczone przez komentatorów „konkurentem iPhone’a” – Sony Ericsson Satio – Promo Video. Oficjalna premiera nastąpi w USA w czwartym kwartale tego roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tel ma w koncu wifi czy nie ma?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Według oficjalnej informacji SE ma oraz, co może być zaskoczeniem port na karty pamięci microSD. Pozdrawiam Andrzej

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Nie było by takim zaskoczeniem – może będzie jak w k850 – slot na Micro SD i M2 w jednym 🙂

      Ale cena pewnie będzie zaskakująco niesłychanie wysoka 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Moim zdaniem Se powinno go wydać szybciej bo jak zwykle

      konkurencja ich wyprzedzi 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      aż mi sie śmiać chce co do pytania świstaka … lol 😛

      w tej chcwili za 1500 zł można mieć telefoz wifi więc…

      a to będzie fon min 3000zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To jest fon…!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy ktoś wie, kiedy ten telefon pojawi się w polsce?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak w Październiku telefonik będzie w polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zapraszamy do Centrum Sony Ericsson Satio:

      http://www.satio.com.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a ja juz mam i na maxa polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Obecnie mam C905, wiem już na co go wymienię 🙂

      Czekam na Satio ! 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam do sprzedania sony erikson Satio

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a za ile ?:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      polecam wszystkim se satio mam go od tygodnia i jest super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wlasnie go kupilem i jakos tak nie ekscytuje mnie nic specjaalnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon swietny mam go i na allegro nie jest wcale taki drogi. kosztuje tyle samo co nokia n97 na pocztatku swej"kariery". Tylko tyle ze Satio ma 12,1 mpix. i jest o wiele wiele lepszy. od 1 8oo- 2 600zł. Polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon swietny mam go i na allegro nie jest wcale taki drogi. kosztuje tyle samo co nokia n97 na pocztatku swej"kariery". Tylko tyle ze Satio ma 12,1 mpix. i jest o wiele wiele lepszy. od 1 8oo- 2 600zł. Polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Niestety OS Symbian psuje wszystko. wszystko ok ale to zaważyło na wszystkim przy wyborze telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      twoja stara zapierdala!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Sony Ericsson zawsze będzie miał najlepsze telefony ;]

      Nie ma dla niego konkurencji.

      Zawsze ma dużą ilość funkcji , a co do wyglądu to mi osobiście podobają się chociaż nie są najnowocześniejsze ale stylowe.

      Jestem posiadaczem 3 Sony Ericssona i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i mam zamiar kupić Satio .

      Aktulanie mam C902 i bardzo polecam , jest niezawdodny 😉

      Pozdrawiam . x

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      czy ktos wie czy mozna miec skype na satio?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja gdzies czytałem ze ma kosztowac 2499zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      siema wiecie może który telefon jest podobny do se satio???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hej moja koleżanka mówi że ten telefon jest stary i że tylko kilka funkcji w nim ulepszyli i to niejest rewalacja.Ja uważam że jest super tylko za drogi, czekam na odp…

      :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Sar twoja koleżanka jest stara.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja dzisiaj kupiłem satio

      przeprowadzcie sie do UK tutaj w abonamecie dają go za free 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      polecam talafonik mozna tanio kupic na allegro i jeszcze info dla kogos kto ma rodzine w anglii lum stanach:poproscie o sprawdzenie ceny tego telefoniku bo jest on 4 razy tanszy niz w polsce a w anglii jest mozliwosc sciagniecia simlocka i wgrania polskiego menu(koszt 50zl) tam omnia kosztuje 168 funtow co wychodzi okolo 500zl a u nas to sa za 1900 nowe w salonie(nie wiem czy napewno 1900 ale tak mi sie zdaje) ja w tej chwili czekam na paczke od siostry w ktorej znajduje sie satio bez simlocka z polskim menu i wynioslo mnie to 689.17 wraz z przesylka polecam i dam znac gdy telefonik przyjdzie a powinien dotrzec jutro… xD polecam zakupy telefonow za granica poniewaz w ten sposob kupilem nokie 6500s za GROSZE !!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ziomy jaki tel ma 12mpx oprucz se satio? prosze o odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wg mnie nie ma ale popatrz na google to cos powinienes znalesc Po$$drOoO

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ile ten satio kosztuje tak dokładnie? znalazłem jeszcze 2 telefony które mają 12mpx,to anycall (japoński ale niewiem cz jest w polsce ale raczej tak) a drugi to samsung m8910 znany jako samsung pixson12.Narazie i pozdrawiam.(-_-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Siema.Masz racie DJ BADY że kupienie telefonu za granicom się opłaca, ale jeżeli kupisz telefon za granicą i śiągniesz tak zwanego simlocka,i to gwarancia ci przepadnie,a naprawa takiego telefonu jest troche droga chociaż zależy co się stanie,bo wiem że telefony z dotykowym ekranem szybko sie psują i jeżeli mają dużo funkcj.ja mam samsunga e250 i żuciłem go z 3 piętra grałem nim w piłke wpadł mi do kałuży,mam go już 2 i płó roku i wymieniłem w nim tylko gniazdo głównen teraz psuje mi się coś głośnik,niemoge na niego złego powiedzieć bo jak na samsunga to on itak dużo przeżył i działa.Teraz właśnie szukam jakiegoś telefonu ale co tydzień nowe wychodzą i sie zdecydować niemoge! może w mi doradzicie chce żeby miałduży aparat i wi-fi ale też żeby nie był wysówany,nie koniecznie musi być z dotkowym ekranem.narazie pozdrawiam -_- piśćie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mu2ti21n masz racje ale jak jestes w Nottingam to tam w jednym sklepie i kupisz i zdejmiesz simlocka i jeszcze wgrasz polskie menu. ja mam se k630i i nie narzekam http://gsmonline.pl/portal/phone/phone.jsp jest nawet fajny ale nie ma flasha w aparacie xP piszcie na moje gg 10991812

      P.S. mam do sprzedania 2 fony tego soniaka co pisalem wyzej i jeszcze nokie 6230i bo kasa mi jest potrzebna na sony ericson idou xD jak ktos nie wie co to za fon to ma problemik xP

      PO$$DROoO ziomki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      musialem siostre poprosic zeby za mnie zalozyla bo kasy mi zbralko jakies 200 zita-jestem bez kasy xP hehe a satio juz doszedl nie narzekam a fajnie sie rysikiem obsluguje ale esy wole pisac palcem xP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Niggdy nie miałem fona z dotykowym ekranem ale jakoś wole zwykłą klawiature albo fona z dotykowym i klawiaturom Xd.Piście co myślicie o telefonie Era g1 z google telefony tego typu mi sie podobają.Piście narazie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      moze byc telefonik ale satio nie pobije xP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      DjBadyLOS czesc czy mialbys mozliwosc zalatwienia sony ericson satio w miare konkretnej cenie ????jak bedziesz wiedzial cos na ten temat i muglbys to zalatwic to napisz na mojego e-maila

      z gory dzieki

      czekam na odp

      tigerkrzys82@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      sluchaj jest taka sprawa ze na allegro sa nowe i tansze o 400 500 zita takze sie oplaca i zastanawialem sie zeby kupic taniej i troche drozej sprzedam i zapytam sie siory czy da rade wyslac jeszcze kilka se satio xP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy ktos wie jak sie nazywa ta muza z filmu pokazowego telefonu ? 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Już wiem ;] muzyka nazywa sie Rootbeer – under control

      Jest jeszcze Levy – Hoper Invasion, ale to jest muzyka ktora leci gdy reklamuja ten telefon w TV ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ktory telefonjest lepszy se satio czy se xperia 2??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      JAKA DARMOWA NAWIGACJA DZIALA NA SATIO? Wiem ze ma symbiana s60v5 ale znalezienie do niego nawigacji wcale nie jest takie proste. Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      http://www.s60v5.eu http://www.s60v5.eu !!

      Zapraszamy do nowego centrum symbian s60v5!

      Gry, Aplikacje,Tapety, Fitmy 640×360, Motywy

      Codzień nowe newsy ze świata GSM!

      http://www.s60v5.eu http://www.s60v5.eu !!

Viewing 42 reply threads
Reply To: Sony Ericsson Satio (Idou) z 12MPix
Your information: