Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS SmartGPS SG720 – ostrzeże przed fotoradarami i doprowadzi do celu

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W dzisiejszych czasach, gdzie w praktycznie każdym smartfonie mamy dostępne mapy i możliwość nawigacji, wciąż popularne są typowe urządzenia do nawigacji. Czy SmartGPS SG720 ma szansę zawitać na przednie szyby naszych samochodów, czy też raczej należy go unikać z daleka. Zapraszam do przeczytania dalszej części recenzji i życzę przyjemnej lektury.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: SmartGPS SG720 – ostrzeże przed fotoradarami i doprowadzi do celu

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Rzadko korzystam z nawigatora, ale jakoś latem zeszłego roku w MediaExpert była oferta za cenę 219 zł. Kupiłem. I w sumie nie żałuję. Urządzenie jak urządzenie – działa. Mapa? Jak mapa – działa. Sprawdza się z powodzeniem w miastach, na skomplikowanych węzłach… Aktualizacje regularnie co kwartał, dodatkowo jakieś aktualizacje wywołane zamieszaniem typu Tour de Pologne albo pojedyncze „uzupełnienia” po otwarciu nowych ważnych odcinków dróg 😉
      Jeśli mam płacić za to samo funkcjonalnie ale ładniejsze to wolę nie płacić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Też używam taniej nawigacji. Mam wolny smartfon, a taka bez tzw bajerów też wszędzie mnie zaprowadzi. Tym bardziej że MapaMap dziś ma całkiem aktualne mapy i co najważniejsze czytelne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nawigacja w tej cenie z dożywotnią mapą zupełnie się opłaca 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Super powalczę o nawigację. Kiedy rusza konkurs?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jeżdżę w kurierce w Wlkp. Używam Google maps, naviexpert, yanosik i czasem AutoMapy. Mam lifetime MapaMap. Niestety ta ostatnia ma dziwną tendencję do kierowania po drogach których nie ma, po zamkniętych posesjach albo barierkach ogradzajacych drogi.
      Aż wierzyć sie nie chce, ale nawet ze za Free tego nie robią.
      Pisałem do nich ale nic poza bełkotem i olewka.
      Zachęcanie zgłaszania błędów? Po co mam to robić skoro navi ma pomagać w rejonach których nie znam. A tej ufać nie można. Szkoda.

Viewing 5 reply threads
Reply To: SmartGPS SG720 – ostrzeże przed fotoradarami i doprowadzi do celu
Your information: