Start Forum Sprzęt Sony Smartfony Xperia wydane w 2011 nie otrzymają Androida 4.1 Jelly Bean

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Mamy dobrą i złą wiadomość dla użytkowników telefonów linii Xperia. Gorsza z nich jest taka, że Sony nie dostarczy najnowszego Androida swoim telefonom wydanym w zeszłym roku. Poprzestanie na wersji 4.0 i tylko dla wybranych modeli. Jest też dobra wiadomość…

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Smartfony Xperia wydane w 2011 nie otrzymają Androida 4.1 Jelly Bean

    • jozwa
      Member
      Liczba postów: 4

      A co z xperią U

    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Zarówno na ubergizmo jak i oficjalnym blogu Sony nie ma wzmianki o Xperii U. W komentarzach na blogu Xperii już pojawiło się sporo negatywnych komentarzy odnośnie braku aktualizacji dla tego modelu. Jeśli interesuje Cię czy Sony wyda jakiś komunikat, sprostowanie lub cokolwiek innego w tej sprawie to podaję bezpośredni link do newsa: http://blogs.sonymobile.com/products/2012/10/19/continuing-android-software-upgrades-jelly-bean-for-2012-xperia-smartphones/

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      A co z xperia sony live walkman hmm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Szkoda. Właśnie dzisiaj zaktualizowałem moją Xperię neo V do nowej wersji kompilacji: ICS 4.0.4 4.1.b.0.587 i przypomniało mi się o Jelly Bean. A tu niestety przykra niespodzianka. Koniec wsparcia Sony dla modeli z 2011 roku. Ale i tak to wielki plus dla Sony, że wydało aktualizację naprawiającą błędy w ICS.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Nie ma czego żałować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      I tak sony o cud dalo ics ale jak dla mnie producenci powinni dawac 2 aktualizacje wyzej w jakiej telefon bym np jesli kupilem neo z androidem 2.4 aktualizacja piwinna konczyc sie na jb

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      LIFE is brutal – nie dadzą aktualizacji bo by nowych modeli nie sprzedali , faktycznie Jelly Bean powinien śmigać na każdym telefonie z procesorem 1 rdzeniowym min. 800-1000 Mhz (a nawet mniej) i 512 MB RAM , jedyne co może przeszkadzać to wielkość partycji na system ale z tym producent gdyby chciał to by sobie poradził (gdyby rzeczywiście był to problem w danym przypadku). Cóż zawszem mamy XDA i CM10 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      na modele 2011 ma być jeszcze jedna aktualizacja ICS .621 jak się nie mylę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      A to dziwne ze modele z 2011 roku nie moga byc zaktualizowane do wersji 4.1.
      Na portalu YouTube jest nawet pokazane jak jeden pan bawi sie Xperia NeoV zaktualizowaną do wersji 4.1 własnie…Wiec raczej nie uwierze w to ze do tych modeli z 2011 roku nie moga byc zaktualizowane do najnowszej wersji 😛

Viewing 9 reply threads
Reply To: Smartfony Xperia wydane w 2011 nie otrzymają Androida 4.1 Jelly Bean
Your information: