Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Smartfony jak biżuteria, mają błyszczeć

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Koniec z czernią na telefonach. Smartfony zaczynają błyszczeć i mienić się złotem. Obecnie odcień złota jest jednym z najmodniejszych i najchętniej wybieranych kolorów zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Smartfony jak biżuteria, mają błyszczeć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Taaaak, do użytkowników Apple’a błyszczące pasuje jak ulał 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ten kolorowy trend, już jest widoczny. Z drugiej strony to fajnie, jak smartfon nie idzie drogą Forda i można kupić go w każdym kolorze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      fakt widac jak niektórzy spedaleni faceci obnosza sie z rózowymi , jaskrawo pomalowanymi telefonami. do tego fryzurka jak u pudla i taki pedałęk idzie w miasto

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Nie można uogólniać. Po prostu świat jest kolorowy, a nie czarny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Smartfony biorę tylko czarne. Wyjątkowo ciemny brąz metalik zaakceptowałem w Glx tab S 10,5 LTE letem 2014, bo potrzebowałem go od zaraz, a tylko takie mieli w salonie i mogli od zaraz zaoferować, bez zamawiania i czekania na dostawę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      jako użytkownik Apple’a mam mnóstwo możliwości np. etui, barwione szybki i co tylko mi się spodoba. Nawet bez dodatków jest to co najmniej ładny sprzęt. A nie etui nakładane na plastik z „ekoskóry”…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Takie iPhony dostarczają w Polsce.

      http://tlp.is/9mt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      ciecie bez grosza przy duszy plują na to na co ich nie stać. Pewnie według Was Ameryka to sami „spedaleni” ??? co za cieć… Pewnie masz hiperchinola z aukcji…

Viewing 8 reply threads
Reply To: Smartfony jak biżuteria, mają błyszczeć
Your information: