Jesteś tutaj:---Smartfon

Smartfon2018-12-29T14:36:37+01:00

Start Forum Inne Hydepark Smartfon

• Autor
    Wpisy
  • pakito
    Uczestnik
    Liczba postów: 4

Co byscie polecili w jakiejs rozsadnej cenie?

• kamil89
    Uczestnik
    Liczba postów: 2

Troche za malo podales szczegolow .. dla mnie rozsadna cena to powiedzmy telefon do 1000 pln. Jakby nie patrzec to flagowce sa zupelnie nieoplacalne pod wzgledem tego co oferuja .. wieksi gracze na rynku zwyczajnie wyczuli moment by podnosic ceny sprzetow „premium” do niebotycznych sum. Jestem swiadomym konsumentem wiec na mnie te ich sztuki marketingowe nie dzialaja. Zreszta od jakiegos czasu korzystam z telefonu za 800 pln i jestem rowniez zadowolony bo ma wszystko czego potrzeba. Dokladnie mowa tutaj o xiaomi mi a1 opinie ktore udalo mi sie znalezc w sieci oddaly rzeczywisty stan produktu. Jedna z bardziej rzeczowych recenzji przeczytalem na tym portalu https://ithardware.pl/testyirecenzje/xiaomi_mi_a1_recenzja-5674.html Z plusow jakie zauwazylem to idealnie dopasowana wielkosc ekranu do mojej dloni (nie lubie jakichs 6 calowych i wiekszych telefonow) sam w sobie smartfon jest solidnie zbudowany wiec nie grozne mu updaki z wysokosci. Dziala bardzo plynnie ze wzgledu na zastosowanie czystego Androida bez zadnego bloatware .. jak to ma miejsce w telefonach jedengo z wiekszych producentow. Wiesz, zawsze mozesz kupic online i w razie czego zrezygnowac w ciagu 14 dni .. ale watpie w ten scenariusz 🙂

Reklama
  • Kwarcowa
    Uczestnik
    Liczba postów: 1

W mojej ocenie dobrym wyborem byłaby Sony Xperia XZ3, która powinna spełnić twoje oczekiwania, jeżeli zależy ci na wydajności. Dużym plusem tego smartfona jest ponadto wytrzymała bateria i dobry aparat. To jedna z ciekawszych propozycji na rynku.

• sernis002
    Uczestnik
    Liczba postów: 3

Jaka kwota jest dla Ciebie rozsądną?

• Phtoshopmgj
    Uczestnik

MEGA, Google drive. In any case, before it checkout some Photoshop CC 2019 Features. You may likewise download photoshop cs6 32 bit on the off chance that you have windows 32 photoshop cs6 portable

• derstly001
    Uczestnik

Ja Ci mogę polecić Samsunga Galaxy S10, jak dla mnie jego cena jest bardzo rozsądna. Jest bardzo solidnie wykonany i ma high-endowe podzespoły

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.