Start Forum Inne Telix.pl Smartfon ZOPO ZP780 do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 1 maja Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych czytelników serwisu: Telix.pl do udziału w konkursie FOTO na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Fundatorem nagród jest firma ZOPOtel – oficjalny dystrybutor marki ZOPO na polskim rynku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Smartfon ZOPO ZP780 do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wiara redaktorów Telixa w użytkowników po machlojkach przy ostatnim konkursie, nie zmalała, jest nadal niezłomna niczym Dziewica Orleańska. Tradycyjnie już powiem – znowu fotograficzny?

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Jakie ostatnio były machlojki?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Spróbuję wziąć udział, chociaż temat trudny dla kogoś kto nie podróżuje 🙂

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      A co jeśli ktoś uważa, że w Polsce nie warto wypoczywać bo jest drogo, pogoda niepewna, salmonella szaleje a PKP strajkuje i nad morze jedzie się trzy dni?

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      To że są machlojki – nie ulega wątpliwości. Podczas zbierania punktów za aktywność niektórzy mieli 800 ankiet. Jak to jest możliwe? Setki postów starych artykułach. To wszystko prowadzi do marazmu o tym że i tak nie ma szans. Niestety złej opinii o konkursach już się nie da zatrzeć bo po co podejmować próbę skoro i tak wszystko na nic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Andrzeju czy w pracy konkursowej musi być określona nazwa miejsca, które jest przedstawione ? Chodzi mi o to czy wstawiając zdjęcie i opisując dlaczego warto, trzeba napisać gdzie to konkretnie jest ? Bo rozumiem, że konkurs nie ma na celu promowania np kurortów, tylko chcecie ocenić kreatywność w samej prezentacji miejsca X.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Konkurs konkursem, szkoda że Telix nie pomyślał nad dostosowaniem galerii do niego i umożliwieniem tworzenia albumów z większą ilością zdjęć. No chyba, że Kan i sponsor liczą, że komuś uda się zmieścić dziesiątki miejsc w jednym zdjęciu. Dodawanie po jednym zdjęciu, tagowanie każdego z osobna i dodawanie opisów psuje całą zabawę. PS. zróbcie coś z tymi kodami, można dostać białej gorączki kiedy wywala kilka razy, że kod jest błędny mimo, że przepisało się go dobrze.

    • tomcioZG
      Member
      Liczba postów: 5

      Witam. Mam pytanie odnośnie edycji zdjęć a konkretnie o zmianie nazwy, opisu i tagów zdjęcia. Nie wiem jak u innych użytkowników ale za nic nie mogę zmienić ich wartości, pola pozostają puste. Sprawdziłem na 3 przeglądarkach. Efekt taki sam. Jakieś sugestie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fajny konkurs, ale spodziewam się fotek z mniej znanych miejsc. Dobrze zobaczyć coś nowego i ciekawego

    • tomcioZG
      Member
      Liczba postów: 5

      Gratulacje w takim razie dla zwycięzcy. Konkurs całkiem przyjemny.

Viewing 10 reply threads
Reply To: Smartfon ZOPO ZP780 do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl
Your information: