Start Forum Sprzęt LG Smartfon za mniej niż 10 USD, tak poznajcie LG Lucky LG16

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nowy smartfon LG, pojawił się na amerykańskim rynku w sieci handlowej Walmart. Firma projektując to urządzenie, nie zważała no parametry techniczne, lecz o jak najniższą cenę – telefon ma kosztować zaledwie 9,82 dolara, czyli w przeliczeniu poniżej 40 złotych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Smartfon za mniej niż 10 USD, tak poznajcie LG Lucky LG16

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Szkoda tylko, że to była jednorazowa wyprzedaż i już nie da się kupić 🙂 Oczywiście uważam, że takie urządzenia mają rację bytu – ja np za 20 euro kupiłem na podobnej promocji Huawei Y600 i używam go jako GPS na rower :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla młodych w żadnym wypadku – żaden nastolatek, żaden 10-latek 😉 nie zdzierży takiej specyfikacji. Za to użytkownik w wieku emerytalnym – gdyby tylko interfejs tego sprzętu trochę przebudować=uprościć i wesprzeć słabszy wzrok lepszym kontrastem i większymi fontami i wrzucić na hale Biedronki – mógłby z tego być hit 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak na 40zł jest całkiem niezły 😉
      Mam telefon jako 2 o podobnej specyfikacji ale z 4 rdzeniami i chodzi całkiem ok 🙂 ,w przeglądarce czasem trochę muli ale Facebook/Messenger/różne inne aplikacje i dzwonienie/sms działa ok.

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      Klasycznego telefonu z przyciskami nie udało by się wyprodukować w tak niskiej cenie. Właśnie dla tego w samochodach producenci zamiast tradycyjnych zegarów montują wyświetlacze LCD i wyświetlają na nich zegary wskazujące. Im więcej takich ekranów tym bardziej się cieszy użytkownik. A tak naprawdę cieszą się producenci bo mogą ograniczyć koszty produkcji o 80%. Myślę że za jakiś czas zegary wskazówkowe to będzie luksus. A takie telefony jak ten LG będą miały zawsze powodzenie bo znam osoby które uśmiercają telefony co pół roku lub częściej.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Smartfon za mniej niż 10 USD, tak poznajcie LG Lucky LG16
Your information: