Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Sieć światłowodowa Orange w kolejnych 10 miastach

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange konsekwentnie rozbudowuje sieć światłowodową. W zasięgu jest już ponad 820 tys. gospodarstw domowych. W roku 2018, dzięki wielomiliardowym inwestycjom, będzie ich 3,5 mln. W najbliższych tygodniach z superszybkiego internetu światłowodowego Orange będą mogli korzystać mieszkańcy kolejnych 10 miast w Polsce.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Sieć światłowodowa Orange w kolejnych 10 miastach

    • DigitalAngel
      Participant
      Liczba postów: 99

      Zasięg Lipa. Podam swój przykład. Miasto: SZCZECIN, ulica Monte Cassino, scisle srodmiescie. Sprawdzam dostępność oferty i… Prędkość Twojego internetu domowego: do 10 Mb/s. Fajne macie światłowody Orange w mojej okolicy. Chętnie bym skorzystał z oferty, ale nie ma jak 😐

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jak zwykle marketingowy bełkot. Budują sieci tam, gdzie największe skupiska ludzi i chwalą się i le to ludzi ma dostęp do światłowodu. Gdzie i kiedy aglomeracje i osiedla poza miejskie, oczywiście daleko w czarnej d…e

    • Stentor
      Participant
      Liczba postów: 361

      Toruń , Na Skarpie dzisiaj widzialem jak przeciągają mikrotunele do światłowodów dla Orange , tak powiedział pracownik który to robił. Trochę jeszcze czasu upłynie zanim dotrą do mieszkan. W moim bloku mam dostęp do internetu od dwóch operatorow TV Kablowej, po miedzi od Orange oraz od wszystkich operatorów komórkowych w technologi LTE. Ciśnie się pytanie po co oni ciągna te światłowody?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      oni nadal pobierają opłatę za łącze… masakra, sprawdziłem własnie ofertę – 80Mb/s za 73zł, netia na światełku daje mi 100 MB/s za 54,99 a ja zastanawiałem się czy zmienić netię na pomarańczowych

    • Lorentz
      Member
      Liczba postów: 70

      [quote]Zasięg Lipa. Podam swój przykład. Miasto: SZCZECIN, ulica Monte Cassino, scisle srodmiescie. Sprawdzam dostępność oferty i… Prędkość Twojego internetu domowego: do 10 Mb/s. Fajne macie światłowody Orange w mojej okolicy. Chętnie bym skorzystał z oferty, ale nie ma jak 😐 [/quote]

      10 Mb/s to ja mam na internecie radiowym. Od światłowodu to bym oczekiwałam z 50 Mb/s.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Cieszy mnie, że dożyliśmy czasów, kiedy sieć światłowodowa w domu staje się powoli standardem . Czytałam ostatnio na stronie internetowej Orange: [url]http://www.orange.pl/kid,4003790790,id,4003903613,title,ftth,article.html[/url] więcej na ten temat i nie mogę się doczekać tak szybkiego łącza w mojej okolicy!

Viewing 6 reply threads
Reply To: Sieć światłowodowa Orange w kolejnych 10 miastach
Your information: