Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Schetyna nawołuje do bojkotowania abonamentu RTV. Zmiany w zamrażarce?

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ważą się losy abonamentu radiowo-telewizyjnego. Pomysłów dotyczących poprawy jego ściągalności było mnóstwo. Miało być szybkie uchwalenie ustawy, by finansowo pomóc TVP, tymczasem na razie projekt trafił do zamrażarki – poinformowała Gazeta Wyborcza. Nie będziemy płacić na TVPiS – zapowiada Platforma Obywatelska. Grzegorz Schetyna, szef partii proponuje Polakom „obywatelskie nieposłuszeństwo”. Déjà vu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Schetyna nawołuje do bojkotowania abonamentu RTV. Zmiany w zamrażarce?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Bardzo dobrze mówi. Nie jestem fanem PO ale na państwo policyjne kaczystów nie głosowałem. Abonament dziesiaj to przeżytek, to haracz na tubę propagandową tej czy innej partii będącej u władzy. Telewizja powinna dostawać odpowiedznie dotacje z budżetu czyli podatków które już zapłaciliśmy, nie widzę podstaw wprowadzania dodatkowych haraczy w tym przypadku na TVPiS. Bełkot o jakiejś „misji” czy programach które oni rzekomo tworzą jest śmieszny. Jak chcą osobnego abonamentu to albo niech wyłączą całokowicie reklamy albo niech zakodują sygnał i niech zainteresowani propagandą sobie zapłacą za odkodowanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Więc niech zrobią najprostsze rozwiązanie z możliwych – zlikwidują abonament. Ludzie w podatkach już go zapłacili.

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Ja płacę. Zawsze płaciłem. Bez dorabiania żadnej ideologii 😉
      Natomiast co to jakości mediów publicznych… Wolałbym nie płacić.
      Co do zwolnienia niepłacących dotychczas – no jestem zdecydowanie przeciwny. Można ich zwolnić z kary, odsetek. Ale niech płacą za okres określony ustawą! Jak ci, którzy już w rejestrze są i nie płacili po likwidacji książeczek, kiedy nie wiadomo było komu, jak i gdzie płacić. Sam doświadczyłem tego problemu – nie dostałem tej informacji z numerem klienta i numerem konta. Na poczcie gdzie płaciłem „na książeczkę” mówili, żebym na infolinię dzwonił. Na infolinii, że nie może mnie zweryfikować i z dowodem na pocztę mam iść… I tak zleciały chyba 3 lata. Aż tytuł wykonawczy przyszedł – tam już miałem dane abonenta i mogłem się zalogować na konto 😉 Oczywiście odsetki, koszty itd. Dlaczego łamiący prawo nie mieliby płacić tego wszystkiego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Schetyna tak mówi dzisiaj. A za tydzień, jak z imigrantami, będzie nawoływał żeby płacić. Po czym za dwa tygodnie, żeby znowu nie płacić. Ciekawe co na to Bufetowa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tak, tak. Popierajcie to antypolskie indywiduum bez kręgosłupa. Kolejny niemiecki sługus. Nasprowadza wam tu ciapatych do oporu i będzie dalej kradł na potęgę. Dopóki PIS trzyma nachodźców z dala od Polski ma mój głos. A abonament? Co za emocje. Jeden już taki był co nawoływał do niepłacenia. Co robił i co teraz ten od „polskość to nienormalność” robi to widać. Sekuje nas w tym „unijnym” odpowiedniku komuny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Syndyk masy upadłościowej Schettino idzie na dno razem ze swoja krypą.

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      Lucek – żal komentować twój post .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tak czy siak takiej nachalnej pisowskiej obrzydliwej propagandy nigdy nie było, ani za tego PO ani nawet za komuny. To już nawet nie ma czym rzygać jak się patrzy na służalczych pisowskich „dziennikarzy” którzy prześcigają się we wchodzeniu pisuarom w odbyt bez wazeliny. A dobrych zdolnych nie podatnych na propagandę pozwalniać.
      TVPiS służy antagonizowaniu Polaków, do tego robią wodę z mózgu młodym wybielając historię w drugą stronę, teraz dobrzy są zaklęci i przeklęci, wszyscy inni są źli. I oczywiście straszenie imigrantami i armagedonem (typowe dla nacjonalistów)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      schetyna zjadlby wlasne g…o byleby sie dorwac do wladzy a pozniej kolejna akcja „widelec” wszyscy to widzielismy i nie zapomnimy!

Viewing 9 reply threads
Reply To: Schetyna nawołuje do bojkotowania abonamentu RTV. Zmiany w zamrażarce?
Your information: