Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Samsung S9+ za tatuaż z… logo Mobile Vikings (wideo)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Istnieją ludzie, którzy byliby gotowi wytatuować oczy lub przeciąć język na pół. Inni deklarują, że nigdy w życiu nie zrobią sobie tatuażu. Są też tacy, którzy za wymarzonego smartfona byliby skłonni wytatuować sobie logo Mobile Vikings. I my ich znamy i to Polak! Jesteście ciekawi efektu? Sami zresztą zobaczcie!

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung S9+ za tatuaż z… logo Mobile Vikings (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Trzeba mieć naprawdę technołeb, aby to zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Jeśli wytatuuje sobie jeszcze napis „idiota” na czole to zasponsoruję mu Galaxy S10 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      To już było. Kto teraz wymyśli inny idiotyzm, aby mieć… no właśnie. Macie jakieś pomysły?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Mógł być sprytny i zamówić biotatuaż 😉 Czyli taki który znika samoczynnie po kilkunastu miesiącach. A tak na poważnie to nikt rozsądny nie da się tak oznakować za zabawkę. Współczuję takim ludziom.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Nie rozumiem takich ludzi. Tatuaz to pamiatka na cale zycie, dla mnie ma znaczenie bardzo symboliczne i wiele dla mnie znacza. Robione zawsze w profesjonalnym studiu Blood & Pain Tattoo u Piotrka Nowackiego by miec pewnosc ze powstanie cos pieknego i orginalnego a nie jakas kalka z neta. Nie rozumiem jak mozna zrobic sobie takie logo.. Moze ja zyje jeszcze w innym swiecie..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Czego to ludzie nie zrobią by mieć zabawkę. Pytanie czy nie lepiej zarobić na nią, niż robić z siebie plakat reklamowy na całe życie

Viewing 6 reply threads
Reply To: Samsung S9+ za tatuaż z… logo Mobile Vikings (wideo)
Your information: