Start Forum Inne Hydepark Samsung GT2 już wkrótce w T-Mobile

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Nadchodzący rebranding sieci Era na T-Mobile może przynieść polskim konsumentom wiele nowych, pozytywnych zmian. Jedną z nich mogą być telefony komórkowe, a w tym model, Samsung Gravity Touch 2 z Android.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung GT2 już wkrótce w T-Mobile

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Przypominam, że telefony z T-Mobile mamy w Erze od jakichś 10 lat. Pierwszym był smartfon Era MDA, czyli to samo co T-Mobile MDA (pamiętacie czasy gdy HTC nie był jeszcze na tyle silny by wypromować swoją markę, więc robił fony na zlecenie opów).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ciekawe kto wyprodukował ten telefon. Wygląda mi na alcatelewy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      G1 był produkcji HTC, pewnie w tym przypadku jest podobnie…
      Nyczaj, jednak faktem jest, że T-mobile pracuje np. nad własnym tabletem (doniesienia z ostatnich dni), także nie zdziwię się jeśli pojawią się zupełnie nowe urządzenia, niedostępnieciężko dostępne wcześniej w Polsce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      @Garoz: myślę, że nie ma co debatować- to jak będzie to się okaże w ciągu najbliższych dni, mimo wszystko od jakiegoś czasu brakuje mi jakiś nowości w ofertach biznesowych. Przecież u konkurencji już dawno pojawiły się aktualizacje ofert. Przykładowo: W orange biznesowy net mobilny można dostać z netbookiem za 1 zł + do tego nastąpiło rozszerzenie technologi HSPA+DC

Viewing 4 reply threads
Reply To: Samsung GT2 już wkrótce w T-Mobile
Your information: