Start Forum Sprzęt Samsung Samsung GT-S5610 dostępny w Polsce

Viewing 42 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Do sprzedaży na polskim rynku trafił telefon Samsung S5610. 5-megapikselowy aparat nowego modelu pozwoli uchwycić wszelkie ważne chwile, a wbudowane aplikacje do obsługi poczty elektronicznej, komunikatorów i serwisów społecznościowych umożliwią dzielenie się nimi ze znajomymi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung GT-S5610 dostępny w Polsce

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Brak mi tutaj informacji np na temat baterii . reszta czego potrzebuje- jest : wyswietlacz, aparat, transmisja 😛

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Nie moge znalezc tego modelu na zadnej innej stronie, nawet na gsmarena go nie ma. Czy jest jakas inna oficjalna nazwa tego telefonu ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Głupotą jest wsadzanie w telefony aparatów z matrycą większą lub równą 5 MPix. Jedna rzecz że to zwiększa koszty, druga że zdjęcia i tak wychodzą beznadziejnie, bo potrzebna jest dobra optyka, o którą w telefonie bardzo trudno. A ludzie się na to łapią jak płotki na robaki.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Jeszce pytanie, gdzie trafił do sprzedazy ? bo szukam po internetecie ,porównywarkach cenowych i nic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      telefon mi się podoba, fajnie by było, gdyby był dostępny w Orange, np. w ofercie z nielimitowanymi rozmowami.

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Bita-po – do druku to się robi zdjęcia prawdziwym aparatem a nie zabawką 😉 Natomiast do druku do albumu (czyli typowa „widokówka”), wystarczy spokojnie 3-megapikselowa matryca. Ważniejsze niż rozdzielczość jest w tym przypadku jakość, czyli głównie stopień kompresji. W typowej komórce zmienić można rozdzielczość natomiast jakości juz nie bardzo… A szkoda.

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      fajny design ale sporo straci na braku wifi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      JEST SUPER SAMA GO MAM:) POLECAM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam niedawno nabyłem GT-S5610 i na razie nie za wiele mogę powiedzieć, gdyż jeszcze za mało spędziłem na poznaniu jego możliwości-wiem tylko że zdjęcia są naprawdę dobrej jakości także w druku. Fakt jako fotograf nie użyłbym tego sprzętu do zarobkowania, lecz jeśli chodzi o fotkę na własny użytek, to jakość jest naprawdę wystarczająca. Jeżeli chodzi o zdjęcia szkoda,że nikt nie wspomniał iż ten model posiada tryb autofocusa i makro.. Daje to niezłe osiągi fajnym dodatkiem, bynajmniej dla mnie jest equalizer w którym można zmienić dźwięk na m.in. przestrzenny 5.1 ( działa tylko w trybie słuchawkowym… ale zawsze..) Dość głośny oraz z nie najgorszym brzmieniem głośnik umożliwiający słuchanie muzyki ,radia w pomieszczeniu naprawdę fajne brzmienie. Po za tym fajny wygląd ( tak wiem to akurat też kwestia gustu). Rozmowy są w dobrej jakości a po za tym jeszcze jest jedna rzecz która mnie ucieszyła wyście słuchawkowe na jack3,5 mm .. Daje mi to niesamowite możliwości przy minimalnym wkładzie. Wystarczyło podpiąć pod zwykłe głośniczki komputerowe (wzmacniam sygnał- uwaga na dobór oporów i nie podgłaszać na maksa tel by nie uszkodzić :-/) , zaś te głośniczki mają kolejne wyjście na jack3,5mm w który wpinam taki kabel rozdwojony z końcówkami z drugiej strony RCA- podpinam pod wieżę i zamiast płyt czy innych nośników odtwarzać mogę muzykę (oszczędzając czas jak i miejsce).. A to, że posiadam ten sprzęt dowodzi tego,iż jest on dostępny 🙂 np. salon plusa.. bynajmniej ja tak zdobyłem. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Hej czy ktoś się orientuje jak w GT-s 5610 ustawić numery w szybkim wybieraniu?? dziękuję

    • olka23
      Member
      Liczba postów: 2

      Witam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      myslałem ze to bedzie dobry telefon ale jak zwykle chińska tandeta nie ma ustawiania czasu blokady klawiatury wolałbym choć zeby była na minute a nie jak on ma dziesięć sekund, wyświetlacz gdy patrzę sie na wprost telefonu i przechyle go lekko w lewą strone robi sie przyciemiały co w drógą strone tego nie ma. dlatego idzie do żyda i wracam z powrotem do noki dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      zablokowalem numer w blokowanych i hce go odblokowac jak to sie robi bo nie moge tego znalesc prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      kupiłam nie dawno ten model bez karty pamięci. teraz kupiłam kartę i za nic się nie chce odczytać. czy trzeba zmieniać coś w ustawieniach czy może to błąd telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Da sie zmiecic czas blokady klawiatury. jest ona zintegrowana z czasem podświetlania wyśietracza, wchodzicie w Menu ->Ustawiena ->Wyświetlacz -> Podświetlanie i tam ustawiesz sobie n minute i po minucie gaśnie ekran i blokuje sie klawiatura.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Po aktualizacji softu robi się burdel na pasku skrótów (pojawia się ikonka ERROR). Nie można ustawić wszystkich własnych skrótów – telefon się restartuje. Brak jakiegokolwiek info o tym co zawiera aktualizacja, co w ogóle poprawia – to duże niedopatrzenie ze strony producenta. Użytkownik powinien mieć podane wszystko jak na tacy, a oni odsyłają do swoich serwisów… Poważna wtopa Samsunga.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      FREZ buraku wszystko się da ustawić telefonik spoko,aparat żyletka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Hej, jak możecie to powiedzcie gdzie mozna w tym telefonie wylączyć ten dzwięk przy odblokowywaniu klawiatury.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      dlaczego nie można podłączyć go do komputera kablem usb ? skąd ściąga się sterowniki i jak je zainstalować ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Czy na ten model telefonu da sie sciagnac skypa? Za nic nie moge w necie o tym znalesc pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam. Ma ktoś informację gdzie można kupić głośnik do tego samsunga. Zepsuł się i nie słysze osób które dzwonią do mnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam,czy ktoś pomorze,bo nigdzie nie widzę podpowiedzi.komputer nie widzi samsunga 5610 co mam uczynić żeby go podłączyć przez kabel USB,co mini jest potrzebne.Z góry dzięki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      witam, jak w samsung GT-S5610 ustawic dzwięk na sms, bo jest tylko standardowy dtyń dryń, pomoże ktoś??? z góry dziękuję bardzo 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      jak ustawić dziwęk sms dla wybra nego nr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      mam pytanie dotyczące aparatu. natomiast chce mniejszy rozdzielczość zdjęć. czy jest gdzieś opcja żeby to ustawić? ponieważ zoom nie da się przybliżyć i zdjęcia zajmują dużo miejsca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Czemu wolno przesyłaja mi sie pliki przez bluootut w tel samsung s5610 jak temu zaradzic moze w ustawieniach?prosze o odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie mogę znaleźć pozycji radio.Gdzie to jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie wie może ktoś jak da się zmienić dzwonek tak żeby nie był standardowy tylko z karty pamieci?? Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      dzięki, ale już się z tym uporałem musiałem sformatować telefon i jak narazie działa wszystko dobrze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda,ale zapytam jak sie ustawia skróty klawiszy,bo ustwaiałam wg instrukcji i nie działają z góry wielkie dziękuję,wiem że wiele osób ma z tym problem ale nigdzie nie ma odpowiedzi,może tu bedą dobre duszyczki i cos poradzą.pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Zablokowałam przez przypadek przychodzące sms-y i mms-y od jednego numeru jak go odblokować, połączenia od tej osoby odbieram normalnie tylko nie dochodzą wiadomości samsung GT -s 5610

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam, jak stworzyć na tym modelu listę odtwarzania mp3 z karty pamięci? Czy konieczne jest kopiowanie ich na pamięć telefonu? Umiem skopiować tylko 19 utworów, potem pamięć telefonu się zapełnia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam przez przypadek zablokowalam pewna osobe i nie moze do mnie dzwonic jak ja odblokowac ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Pomocy! Jak wyłączyć dzwięk blokady telefonu???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Dostaje głupie smsy i chciałam zablokować ten kontakt – jak sie okazało kontakt mogę zablokować , ale smsy i tak do mnie od tej osoby przychodzą , moje pytanie jest jak zablokować żeby nie dostawać sms a ta osoba żeby o tym wiedziała że jest zablokowana ?????

      [b] proszę o pomoc PILNE !!!![/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      [quote]Zablokowałam przez przypadek przychodzące sms-y i mms-y od jednego numeru jak go odblokować, połączenia od tej osoby odbieram normalnie tylko nie dochodzą wiadomości samsung GT -s 5610 [/quote]

      [b]mama prośbę Ola jak to zrobiłaś bo ja sobie z tym nie mogę poradzić 🙁 [/b]

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      ’duży ekran o przekątnej 2,4 cala pozwoli swobodnie przeglądać zdjęcia i strony internetowe’ 😀 już w czasie pisania tego newsa był kiepski, gdyż powszechne były wyświetlacze 4″ oraz 4,3-calowe a 12 dni wcześniej Samsung wystawił swego 5,3-calowego Galaxy NOTE na IFA 2011. Użyte prawie 2,5 roku temu określenie 'duży’ wobec ekranu 2,4 cala brzmi dzisiaj bardzo anachronicznie, a nawet śmiesznie. Cóż, rozwój techniczny i ewolucja poglądów co jest duże, a co małe następują w niesamowitym tępie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Przez przypadek zablokował mi się telefon samsung S5610. Czy można go odblokować ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      W jaki sposób zablokować numer który wysyła niepożądane smsy???
      Dziękuję za odpowiedź

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      jak zrobić te emoikony zmiast kropek i rzecinków?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      JAk ukryć blokowane numery na wyświetlaczu w Samsung S5610?

Viewing 42 reply threads
Reply To: Samsung GT-S5610 dostępny w Polsce
Your information: