Start Forum Sprzęt Samsung Samsung – aktualne informacje na temat gorącego Note7

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na początku tego miesiąca firma Samsung podjęła środki ostrożności w celu wstrzymania sprzedaży Note7 i wprowadziła dedykowany Program Wymiany Note7, który ma służyć wymianie wszystkich urządzeń. Klienci, którzy nabyli Note7, mogą sukcesywnie wymieniać swoje urządzenia na nowe począwszy od poniedziałku 19 września – poinformował Samsung. Od 28 września w Korei Południowej Samsung wznowi sprzedaż Galaxy Note7.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Samsung – aktualne informacje na temat gorącego Note7

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      A ja mam nadzieję że konsumenci nie zapomną tej wpadki producentowi który ma konsumentów gdzieś i nie aktualizuje swoich produktów tak jakby tego oczekiwali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja bardziej liczę, że Samsung nie będzie wydawał rocznie 120 modeli, ale kilka za to tańsze i bardziej dopracowane. Ta nauka może mu przynieść korzyści

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jeśli nawalił dostawca baterii to niech Samsung wyciąga konsekwencje i się z nim procesuje o wielkie odszkodowania, ale niech Samsung nie minimalizuje strat kosztem użytkowników nowego Notesa, tylko zachowa się honorowo i wymieni telefony od ręki, bez zbędnego czekania i z odpowiednią gratyfikacją. Konsumenta nie obchodzi kto nawalił, konsument chce mieć nowy telefon wolny od wad.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Reply #371760 in Samsung – aktualne informacje na temat gorącego Note7
Your information:




Cancel