Start Forum Sprzęt Nawigacja Rysiek WidziMisie: darmowy ostrzegacz drogowy od NaviExpert (wideo)

Viewing 20 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Aplikacje antyradarowe cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością, bowiem pozwalają przenieść funkcje tradycyjnego CB radia do smartfona – i to za darmo. Na polski rynek trafił właśnie… Rysiek. Rysiek to nowy, darmowy ostrzegacz drogowy od NaviExpert. Co wyróżnia Ryśka?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Rysiek WidziMisie: darmowy ostrzegacz drogowy od NaviExpert (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wszystko fajnie ale nie działa aplikacja w pozycji poziomej w odróżnieniu do NaviExperta. Zatem wole NE.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      kolejny klon yanosika, jestem ciekaw, czy bedzie to taki sam niewypał jak coyote…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      mam sprawdzonego iCoyote i się nie przesiądę, super tez sprawdza się w tropieniu traffic jams 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      klon i to na całego..nazywajmy rzeczy po imieniu, to plagiat po całości. ściągnijcie sobie yanosika, icoyota i ryśka. oczy wam się otworzą co to za oszusty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Chyba czegoś takiego od Navi mi brakowało. Miałem kilka innych apek na telefon ostrzegających przed radarami, ale szczerze mówiąc zdarzyło się ze nie były one aktualizowane. Wiec czas pójśc w nowe i może lepsze…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      e tam wole już yanosika

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      też jestem za icoyote, korki to jedno, ale jak sie jezdzie daleko i nie zna terenu to mozna liczyc na icoyote 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Najlepszym ostrzegaczem w Polsce jest Yanosik. I nie jest to tylko moje zdanie, ale Yano po prostu wygrywa w różnych testach po kolei. I to i liczba użytkowników jednak o czymś świadczą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      wiec czas zmienic stare na nowe. Z wielką chęcią własnie sam sprawdze co to dokładnie za nowa aplikacja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Uwaga dzisiaj będę jechał 300 km to mam nadzieje ze Rysiek się sprawdzi. Licze w sumie na niego 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Yanosik to SYF!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      sam jestes syf…przejedź się ryśkiem i będziesz co chwile zwalniał bo nie weryfikuja zgłoszeń…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      wszystkie te gadżety można spakować i wywalić jak najdalej to wielkie nieporozumienie, kierowcy tworzą powiadomienia , dobra zabawa dla fachowców w dezinformacji ,jeszcze powinien być warunek.>>>możesz używać ale prawde musze wciskać, 100% idealnych kablujących da rade

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      No trzeba przyznać ze jest niezły, na pewno jest bardzo aktualny, bo tak jak jechałem i dostałem ostrzezenie tak zawsze stał radar albo przyjaciele dróg 🙂 Dla mnie jest spoko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Zdaje mi się ze jest jakiś taki najlepszy z tych wszystkich które miałem przyjemnośc używac. Trase też miałem wdzieczną bo to Warszawa Poznań, ale dał sobei rade i spokojnie mogę polecić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Oleander – piszesz tak bo pewnie nie widziałes Ryska. Naprawde też myslałem ze już lepszego antyradaru nie będzie a jednak własnie jest i to naprawde mega konkret.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      niestety nie działa jak trzeba, odradzam korzystanie z apki, nie ma skuteczności yanosika

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      jednak to nie to, jestem przyzwyczajony do yanosika i on najczęściej przypomina o kontrolach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      podróbka yanosika

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Odkąd Yanosik popsuł swoją nawigację i SmartTraffic zacząłem używać na próbę również Ryśka, i widzę że różnice w ilości zgłoszeń między tym systemami są coraz mniejsze.

Viewing 20 reply threads
Reply To: Rysiek WidziMisie: darmowy ostrzegacz drogowy od NaviExpert (wideo)
Your information: