Start Forum Sprzęt Nawigacja Rysiek czy Yanosik?, która z aplikacji antyradarowych jest najlepsza?

Viewing 21 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Szkoda, że autorzy artykułu nie popisali się wiedzą na temat dostępnych darmowych nawigacji. Zapomnieli o najlepszej tego typu nawigacji Waze. Jest to nawigacja o zasięgu ogólnoświatowym, mająca obecnie ok. 20 mln użytkowników.
      Waze, oprócz normalnych funkcji nawigacji posiada również ostrzeżenia od użytkowników o różnych zdarzeniach na drodze. Oczywiście im nas będzie więcej z Waze – tym lepiej.
      https://www.waze.com/pl/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      używam janosika, a o jakimś rysku czy waze – pierwsze słyszę… czyżby artykuł tendencyjny?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mnie nie dziwi, najlepsza aplikacja na rynku, 0 reklam, duża liczba użytkowników. Aktualne dane o zdarzeniach na drodze, praktycznie zawsze pokrywające się z rzeczywistością.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Sama funkcja ostrzegania to dziś (moim zdaniem) trochę słabo. Połączenie nawigacji z ostrzeżeniami, informacjami o sytuacji na drodze (korki, wypadki, zamknięcia dróg, czasowe remonty, otwarcia nowych odcinków itp.) oraz wydajnym proponowaniem trasy i tras alternatywnych wydaje mi się dużo bardziej właściwym podejściem. Część z tych funkcji ma Yanosik, komplet zdaje się ma Waze, Rysiek to tylko odchudzone narzędzie NaviExperta. Autorzy zapomnieli zdaje się także o nawigacji Googla, która też jest bezpłatna i też ma funkcje pokazujące ostrzeżenia innych użytkowników o sytuacji na drodze.
      Marketing sponsorowany?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Może Waze ma komplet ale ilość użytkowników w Polsce jest mała. A to samo mówi za siebie, do tego braki w mapie co może zniechęcić większość.
      Odpowiem od razu wiem na czym polega Waze jestem użyszkodnikiem 3 stopnia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dla mnie bez dwóch zdań najlepszy jest iCoyote. Jeżdżę dużo po całym kraju, więc tego typu apka jest niezastąpiona. Czytelna mapa, wiarygodne info. Jak dotąd ostrzega skutecznie, a jeżdżę od 4 mc. Połowa stresu na drodze mniej 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jakiś sponsorowany test… generalnie testując te rozwiązania zawsze mi wychodziło, że yanosik sprawdza się najlepie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      [b]A może Waze ?[/b]
      Jesteśmy świetnym połączeniem ostrzegacza i bardzo innowacyjnej nawigacji, która zdobywa coraz więcej użytkowników w Polsce. Polecamy się każdemu kto nie boi się nowinek technicznych [i](tak jak autorzy tego testu i artykułu)[/i]. To aplikacja dla kogoś kto oczekuje od nawigacji czegoś więcej niż tylko biernego ostrzegania i nawigowania. Waze to pierwsza na świecie prawdziwa społeczna nawigacja! żyjąca własnym życiem, dzięki społeczności na drodze, która na bieżąco monitoruje zdarzenia na drogach. [b]Waze to także świetna zabawa na drodze[/b], dzięki której podróż samochodem staje się dodatkową fajną atrakcją i przenosi nas w przyszłość nawigacji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Yanosik jest najlepszym ostrzegaczem bez dwoch zdan. Czytaliscie ten test? Jest strasznie niemiarodajny. O zwycięstwie zadecydowała jedna jedyna suszarka jaką mijali na trasie. Więc R z tą wygraną miał po prostu fuksa, bo jak można ocenić jakąś aplikację jako lepszą, po jednym zgłoszeniu? Rysiek miał np. wiecej fałszywych zgłoszeń, czym się tutaj już nie chwalą. Więc ogólnie ten test to jakaś lipa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Skoro źródłem jest NaviExpert, to znaczy, że spece od marketingu NaviExperta próbują zaklinać rzeczywistość i naginać ją do swoich celów. Ilu jest użytkowników online dziennie Ryśka, iCoyote (mówię o polskiej wersji) itp.,a ilu Yanosika? Wątpię w to, że był to rzetelny test. Yanosik ma wiele wad, które mnie osobiście bardzo irytują ale ma bardzo dokładne mapy i póki co nie ma prawdziwej konkurencji w rozwiązaniu nawigacja+ostrzeganie online.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Również polecam wypróbowanie Waze. Testowałem juz chyba wszystkie navi tego typu ale Waze jest porostu kombajnem wśród tych wszystkich janosikow i ryskow. Jakiś rok temu faktycznie mapy wyglądały słabo ale z dnia na dzień widać całą masę postępów. Również dzięki temu że to użytkownicy mogą tworzyć nowe drogi to Waze ma najbardziej aktualne drogi ze wszystkich nawigacji. Są juz nawet taki które czekają na otwarcie i kiedy już będą przejezdne to Waze nimi poprowadzi 🙂 Jest nas coraz więcej i w mieście juz naprawdę widać sporo zgłoszeń o korkach, policji, remontach, wypadkach i innych przypadkach które mogą nas spowolnić na drodze. Na duży plus jest też to ze na trasie 500km Waze powie nam ze będziemy np o 18:52 i pomyli się co najwyżej 5min. Tego trzeba porostu spróbować żeby się wkręcić i używać 🙂 ja rzuciłem nawet nawigację za 600zl do schowka bo Waze jest lepsze 🙂 Gorąco Polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      „od 7 maja pobrało ją blisko 20 tys. osób”
      … to już wiem skąd w Ryśku biorą te 20 tys. osób online. W zwykły dzień roboczy o 8 rano widnieje zwykle 20 tys. + sto kilka osób, a jak włączyłem o 7 rano w Boże Ciało- ulice były całkiem puste, wszyscy smacznie spali – to wyświetliło się 20005 osób online 🙂
      Wiarygodność doprawdy na bardzo wysokim poziomie.
      Wśród tych 20 tysięcy co pobrało jestem ujęty zapewne również ja, choć po 4 dniach testów odinstalowałem, bo nie podobały mi się zbyt małe ikonki przycisków, i mikroskopijne opisy pod nimi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      w sumie nie wiem, rysiek jest nowy i nie do końca mi się podoba, a yanosika nam dośc dobrze i ufam jego skuteczności

    • VIOLATOR
      Member
      Liczba postów: 1

      Rysiek jest przereklamowany.
      A poniżej wiadomość jaka dostałem od producentów Ryska na pytanie kiedy użytkownicy telefonów z Windows 8.0 8.1 będą mieli w aplikacji opcjewideo rejestratora
      ,,
      21 stycznia
      Rysiek Widzimisie
      2015-01-21 10:02
      Rysiek Widzimisie

      Nie planujemy póki co dodać opcji wideorejestracji do Ryśka w systemie Windows Phone.”

      Podejście jak widać maja bardzo dobre :/ . W ten sposób na bank nie maja szans pokonać Yanosika.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja podziękuje rysiek bo nie jest zbyt efektywny oraz nie ma zgłoszeń …. Yanosik jest najlepszy antyradar i robiłem testy z ryskiem tak samo niestety yanosik jest najlepszy i wszystko na nim zgłoszone , bez porównania rysiek narazie ma za mało społeczność i mało zgłoszeń przez to brakuje mu tez lat doświadczenia to nowy program . Yanosik jest na rynku 5 lat i bardziej mu ufam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Yanosik dużo stracił na funkcjonalności odkąd zaczęli „poprawiać” nawigację, a od czasu przejścia na mapę OSM stał się jako navi bezużyteczny. Plusem jest jego przewaga (coraz mniejsza) w ilości użytkowników.
      Rysiek – jeszcze nie tak popularny jak Yanosik, ale widać że użytkowników coraz więcej i skuteczność już ma przyzwoitą. Sama apka lepiej działa.

      Waze i Coyote zupełnie nie ma sensu używać w Polsce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja wypróbowałem wszystkie dostępne wspomniane nawigacje oraz ostrzegacze Janosiko piszczyki i wybieram WAZE.
      Użytkowników jest coraz więcej, najnowsze poprawki oraz aktualne mapy.
      Waze jako jedyny otworzył na czas Most Łazienkowski, oraz zamyka nie przejezdne drogi. Każdy może w tym uczestniczyć. Zgłoszenia są aktualne a nawigacja niczym nie ustępuje Google maps czy innym.
      Co do Yanosika to nie będę się dużo wypowiadał aby nie urazić Yanosikowców bo nie o to mi chodzi, Dla mnie to jest bezsensowny Piszczyk. Przykład odcinek 330 km pisków nie zlicze ok. 150, efekt nawet jednego patrolu czy kontroli a głowa bolała od pisków i pełnego ekranu zgłoszeń.

      Polecam Waze można zawsze uruchomić rónolegle 2 aplikacje, np. waze i Yanosika, czy goolgle maps itp.

      Waze to Darmowa Nawigacja aktualne drogi, aktualne adresy firm, możliwość przystąpienia do poprawy map i punktów, nawet przejeźdzając przy zamkniętym skręcie można go zamnkąć na czas remontu.
      Naprawde polecam, sprawdzicie polubicie a jak przybędzie użytkowników to i aktualność zgłoszeń się zwięszy.

      WAZE FAN

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mała poprawka 28 milionów użytkowników posiada już WAZE na całym świecie.

      Aktualne zgłoszenia, aktualne drogi, aktualne remonty i zamknięcia dróg, zmiany mapy odbywają się na bieżąco.
      Każdy może zgłosić utrudnienie w postaci remontu (problem mapy) , a edytorzy się zajmą resztą.
      Waze jako jedyny otworzył dzisiaj 28-10-2015 most Łaziekowski w Warszawie na czas.

      Czy to według Was użytkowników o czymś świadczy ???

      Potrzebujemy każdego użytkownika ponieważ jadąc wysyłane są statystyki o przejazdach i na tej podstawie mogą zostać wyświetlone korki.
      Oczywiście ręczne zgloszenia są jak najbardziej wskazane Korek – mały duży zator
      itp.
      Społeczność Waze zaprasza was do udziału na
      https://ww.waze.com/pl/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      yanosik wypadl u mnie najlepiej , reszta praktycznie bezużyteczna była. testowałem coyota, autoradar, rysiek i yanosik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Zdecydowanie Rysiek bo aplikacja działa wyśmienicie i nie wiesza się oraz nie ma niepotrzebnych śmieci. Kto testował jedną i drugą wie która jest niezawodna w swoim działaniu. Yanosik skupia się na pierdołach jak TLS czy connect albo nawigacja. Nawigacja jest tam tak nieprzewidywalna że strach ją włączać. Jak szukasz antyradaru w tle to polecam Ryśka bo działa w tle wyśmienicie jako dodatek do np. Map Google lub innych nawigacji. Każdy z moich znajomych który zobaczył Ryśka nie wraca już do Yanosika.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wiadomo że rysiek jest najlepszy bo zawsze działa i aplikacja jest zrobiona dużo lepiej niż yanosik http://rysiekvsyanosik.cba.pl/

Viewing 21 reply threads
Reply To: Rysiek czy Yanosik?, która z aplikacji antyradarowych jest najlepsza?
Your information: