Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Ruszyło Wielkie Pole Nagród: każde doładowanie T-Mobile na kartę wygrywa (video)

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 26 listopada zacznie się nowa kampania T-Mobile na kartę wspierająca promocję „Wielkie Pole Nagród”, w której za każde doładowanie konta kwotą przynajmniej 5 złotych, użytkownik może otrzymać nagrodę oraz szansę na wylosowanie jednej z setek nagród rzeczowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Ruszyło Wielkie Pole Nagród: każde doładowanie T-Mobile na kartę wygrywa (video)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      E tam, święta za miesiąc a ci już zapraszają do kupowania świątecznych prezentów:/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      6039M7

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      76NHAA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @Older No i czas najwyższy 🙂 Fajnie jest czuć klimat świąt przez cały miesiąc. Wkońcu to bardzo magiczne i specyficzne święta na dodatek tylko raz w roku 🙂 Moim zdaniem warto myśleć o prezentach dużo wcześniej (nim wszystkie wykupią :D) ponieważ samo dawanie jak i dostawanie jest równie cudowne. Fajnie, ze w T-Mobile można wygrac cos, doladowujac konto skoro nawet bez tego i tak to robimy. Kogos czeka niezla niespodzianka 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      NAGRODY ZA DOŁADOWANIE TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!!
      TRZYKROTNIE ZAGRAŁEM W GOLFA NA WIELKIM POLU NAGRÓD OSTATNIO WYGRAŁEM 40 SMS ALE PO ICH WYKORZYSTANIU ZABRANO MI Z KĄTA 5 PL. PIERWSZE DWA DOŁADOWANIA TO 20 DARMOWYCH MINUT PO CZYM ODCIĄGNIĘTO MI ZA NIE Z KONTA.
      JAK MOŻNA TAK OSZUKIWAĆ LUDZI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      dfvdfvcv cdfvdfvfdvd vcxvdf vcx vfdvfdv xcv cxv fdvxcv xxcv cxvxc cx cxv xcxcxxcv cxvxcvxcvcxcvxcx

Viewing 8 reply threads
Reply To: Ruszyło Wielkie Pole Nagród: każde doładowanie T-Mobile na kartę wygrywa (video)
Your information: