Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Ruszył konkurs: Przetnij kabel razem z Plusem

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na stronie Plusa na Facebooku ruszył nowy konkurs, w którym gracze mogą przecinać kabel i cieszyć się bezprzewodowym internetem, walcząc przy tym o dwa tablety Lenovo Yoga 3G.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Ruszył konkurs: Przetnij kabel razem z Plusem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wolałbym kabel niż Plusa. Przychodzi wieczór i 16kB/sek albo całkowity brak netu. Reklamowane kilkanaście razy, brak rezultatów – i to nie na żadnej wiosce tylko w mieście.
      Na szczęście niecały rok umowy został.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ja właśnie 2 mies. temu zmieniłem kabel z Netii na plusa i jestem mega zadowolony.Płaciłem 50 zł plus 20,albo 30 za łącze.Potrzebuje w miesiącu max.30 GB. Płacę plusowi 42 i mam to wszystko.Prędkości na LTE poniżej 30Mbi nie spadają.Teraz jeszcze pożegnam się z Pleyem i dostanę abo.za 50% z LG 2. Z Nc+ taż odejdę,bo cyfrowy polsat dadzą za 1 zł.Super promocję mają mają do końca lipca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Kabel lepszy od plusowskiego lte. Limity na kablu? Brak! Stabilność łącza ? Jest.
      W mobilnym internecie użytkownik jest uzależniony od tzw. pojemności BTS’a. To tak samo jak wszyscy w bloku o 7 rano włączają czajniki bezprzewodowe jak jest zadużo włączonych czajników to wybija korki. Jedynie nie jest mobilny ale to właściwie żadna wada chyba że ktoś koczuje w wynajętych i nie ma innego internetu. Kliedy plus i jego zahipnotyzowani klienci zrozumieją że prędkość to nie wszystko?

Viewing 3 reply threads
Reply To: Ruszył konkurs: Przetnij kabel razem z Plusem
Your information: