Start Forum Sprzęt Samsung Rusza aktualizacja Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge do Androida 6.0.1

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Już od dawna właściciele flagowych modeli smartfonów od Samsunga czekają na zaktualizowanie Androida. W naszym kraju jeszcze sobie trochę poczekają, ale w Korei modele Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge otrzymały wczoraj oprogramowanie 6.0.1 Marshmallow.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Rusza aktualizacja Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge do Androida 6.0.1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Szkoda że szajsung pozostałe modele ma gdzieś – nawet zapowiedzianych aktualizacji nie robi np xcover2 – od ponad roku zapowiadana aktualizcja.. do 4.3 .,… ech .. szkoda gadac z tą firmą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Do dzisiaj na niebrandowanym S5mini duos mam 4.4.2
      Za dużo modeli, za mała firma? Jak to już gdzieś pisali… nie ogarniają tego, co wyprodukowali. W każdym razie przy takim wsparciu, aktualizacjach, jakie mnie spotkały przy s5mini, następna słuchawka będzie z innej firmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Samsung wychodzi z założenia, że system zawsze na bieżąco aktualizuje do najnowszej wersji, tylko użytkownicy nie „aktualizują” smartfonów. Mam w miarę stare LG, kupione rok temu 😉 dostałem aktualizację do 4.4, a pozniej niespodziewanie do 5.0. Telefon powinien być tak zaprojektowany, żeby można było samemu zaktualizować system, jak w komputerze, bez zbędnych nakładek i dodatków producenta telefonów

Viewing 3 reply threads
Reply To: Rusza aktualizacja Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge do Androida 6.0.1
Your information: