Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Runbo Q5 – pancerny smartfon 4G/LTE w sprzedaży za 3 299 zł

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego jako dystrybutor marki RUNBO w Polsce wprowadza do sprzedaży najnowszy smartfon LTE – Runbo Q5. Jak przystało na „pancerny” smartfon Runbo Q5 w wersji 4G został przetestowany pod względem wytrzymałości zgodnie z militarną normą MIL-STD-810G.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Runbo Q5 – pancerny smartfon 4G/LTE w sprzedaży za 3 299 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      To już lepiej kupić DISCOVERY V8 za ok 1/10 tej ceny 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      moze poza wielkoscia i rozdzielczoscia ekranu i pojemnoscia baterii, to w czym te rambo jest lepsze od myphone hammer axe lte ? nie mowiac o kosmicznej cenie rambo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      [quote]moze poza wielkoscia i rozdzielczoscia ekranu i pojemnoscia baterii, to w czym te rambo jest lepsze od myphone hammer axe lte ? nie mowiac o kosmicznej cenie rambo [/quote]większy jest juz nie poręczny , co do baterii są fajne power banki teraz solarne , wg mnie nie ma co przepłacać

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote][quote]moze poza wielkoscia i rozdzielczoscia ekranu i pojemnoscia baterii, to w czym te rambo jest lepsze od myphone hammer axe lte ? nie mowiac o kosmicznej cenie rambo [/quote]większy jest juz nie poręczny , co do baterii są fajne power banki teraz solarne , wg mnie nie ma co przepłacać [/quote]
      ja się dziwie ludziom, którzy płacą tyle za iphony, albo Z-tki, choć są dobre niewątpliwie, najlepsze, to płacenie tyle samo za nieznany produkt to przesada.

      [quote]moze poza wielkoscia i rozdzielczoscia ekranu i pojemnoscia baterii, to w czym te rambo jest lepsze od myphone hammer axe lte ? nie mowiac o kosmicznej cenie rambo [/quote] ponad 3 krotnie droższy. w Polsce to raczej kariery nie zrobi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      no jasne, moze paru prezesow kupi dla szpanu, ale cena runbo to kosmos

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      [quote]
      ja się dziwie ludziom, którzy płacą tyle za iphony, albo Z-tki, choć są dobre niewątpliwie, najlepsze, to płacenie tyle samo za nieznany produkt to przesada.[quote] zgadzam się, ale kupowanie cat`a za dwukrotnie wiekszą kwote,też jest dziwne

      [quote]no jasne, moze paru prezesow kupi dla szpanu, ale cena runbo to kosmos [/quote]nie kupi ,bo jest mało znany:D

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]no jasne, moze paru prezesow kupi dla szpanu, ale cena runbo to kosmos [/quote]
      a szczerze to widziałem już u paru osób i sam też testowałem- jest fajny 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Od takiego runbo osobiście wolałbym rugged q9. Cenowo jak wszystkie flagowce, ale podzespoły super. 4gb ramu, aparat 13Mpix, 5 cali wyświetlacz i norma IP. Miałem go w rękach i na prawdę super sprzęt.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Runbo Q5 – pancerny smartfon 4G/LTE w sprzedaży za 3 299 zł
Your information: