Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Rozmowa przez komórkę na pasach =wypadek

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jadąc samochodem często spotyka się kierowce jadącego z przeciwka z telefonem komórkowym przy uchu. Często słyszy się też, że kierowca spowodował wypadek ponieważ był zajęty rozmową przez telefon podczas jazdy. Amerykańscy Naukowcy ustalili ponad wszelką wątpliwość – rozmawianie przez telefon podczas przechodzenia przez ulicę zwiększa ryzyko wypadku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Coś w tym jest. Kiedyś miałem taki przypadek że jakiś odgarniturowany jegomość rozmawiając przez komórkę wszedł mi pod maskę, na szczęście szybko nie jechałem i zdążyłem wyhamować.

      A jak zatrąbiłem żeby gościa "obudzić" z letargu rozmowy, to tak na mnie spojrzał że jak wzrok mógłby zabijać to padłbym trupem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      kiedys dziewczyna z telefonem przy uchu i w kapturze weszła na pasach na ulice moze z 15m przed moim autem, padał deszcz i jechałem z górki…

      ledwo udało mi się przejechać pomiędzy normalnymi ludzmi, którzy stali na chodniku, a dziewczyną która zauwazyła mnie dopiero wtedy jak jej prawie przejechałem po piętach…

      efekt był taki, ze podczas hamowania zarzuciło moje auto tak, ze stanąłem tyłem do przodu za pasami…

      oczywiście prawdopodobnie przegrałbym przed sądem ewentualną sprawę, poniewaz owa młoda kobieta była na pasach ;]

      nikt nie byłby w stanie stwierdzić, czy weszła 100, czy 10 metrów przed samochodem…

      a znając tzw. świadków, to wszyscy powiedzieliby, ze to moja wina, bo ich nie stać na samochód, bo nie chciało się im skończyć dobrej szkoły…

Viewing 2 reply threads
Reply To: Rozmowa przez komórkę na pasach =wypadek
Your information: