Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Router WNDR3700 dla domu

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Router WNDR3700 to najnowszy produkt Netgear dedykowany domowym sieciom bezprzewodowym. Posiada wiele kanałów łączności bezprzewodowej oraz bardzo wygodną opcję push’n’connect – łączenie za pomocą jednego tylko przycisku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bajer, znając netgear’a to sprzęcik zapowiada się miodnie. Same funkcje kładą na kolana większość starszych sprzętów. Jak będzie dostępny w sprzedaży w znośnej cenie to na pewno będę jednym z pierwszych kupujących 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ma super wygląd. jednak design to nie wszystko. warto zwrócić uwagę na opcję pushn’connect. bardzo się przydaje w życiu 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ojej, nie badz juz taki reklamowosloganowy, bardzo przydaje sie w zyciu – chyba po cos to stworzyli nie? netgear popisuje sie masa funkcji i niezlymi parametrami, zobaczymy jak bedzie z cena, mam nadzieje, ze pozytywnie mnie zaskocza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      tak, ale nie każdy może zwrócić uwagę na tą funkcję, a jest ważna, bo w żadnych innych urządzeniach poza netgearem jej nie widziałem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no napewno funckja push `n` connect jest przydatna jeżeli chodzi o wygode użytkowania dodatkowo wreszcie jakaś firma produkuje routry, które się podobają jeżeli chodzi o design

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nigdzie jej nie widziales, bo to zapewne ich firmowa opcja dostepna only exclusiv for netgear consumers 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no tak, ciekawe czy to opatentowali w usa wszystko sie patentuje 😀 mniejsza oto, istotnym jest ze netgear inwestyuje ciagle w nowe technologie i rozwija istniejace, b podoba mi sie ten router, ktory zamienil sie bardziej w mini komputerek 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: Router WNDR3700 dla domu
Your information: