Start Forum Sprzęt Nokia Render nowego smartfona Nokii trafił do sieci

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Już w 2016 roku Nokia zamierza wrócić do produkcji smartfonów, które będą pracować pod kontrolą Androida. Pierwszym takim urządzeniem prawdopodobnie będzie Nokia C1, którą ma przedstawiać nowy render.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Render nowego smartfona Nokii trafił do sieci

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      sukces gwarantowany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Pewnie system Android :((( W czym tu logika miec system ktory maja prawie wszyscy ??? … a kupowac sprzet dla ,,kultowego,, napisu to paranoja chore… tak samo bedzie robiła blackberrka … pozbywaja sie własnych wyrozniajacych sie systemow i to jest przykre i żałosne :((( jedynie co mozna miec innego to smartfony z windowsem(w miare przystepne ceny) i iosem jabłka (droga sprawa) zamkniety system ma rowniez swoje plusy 🙂 4 telefony z andkiem i tablet mi juz wystarcza i mam dosc androida 🙁 zawiasy zamulenia i cholernie zre baterie 🙁 kazdy kosztował mnie 1500 zeta telefon a tablet 1300 i wszystko zamulało,zawieszało sie i zarło baterie 🙁 od roku mam smartfona z windowsem i zero zawiasów zamulenia idzie jak torpeda :0 nastepny tez bedzie z windowsem lub iosem jak bedzie mnie stać 🙂 i mam w WP wszystkie odpowiedniki aplikacji których uzywałem w androidzie 🙂 w moim otoczeniu coraz wiecej znajomych ma smartfony z windowsem:) polecam :):):)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Do STempler: Masz rację, że Nokia powinna wejść w nowy system! To tak jak z samochodami: wszystkie mają okrągłe koła a Nokia powinna wejść w produkcję samochodów z kwadratowymi kołami lub co najwyżej walców drogowych. Na pewno nikt inny takiego nie będzie miał!

      A tak na poważnie, to ich sprawa w co wejdą byleby odzyskali markę, reputację i prestiż. Z Microsoftem stracili na rzecz Microsoftu a szkoda!
      Życzę Nokii powodzenia bo to moja pierwsza marka przez pierwsze lata komórek!

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      A ja kupię, nawet jak będzie drogo. Bo nie lubię samsunga który ma klientów w d… samsung oszukuje i sprzedaje drogo. A Nokia w swojej aluminiowej obudowie z jednego kawałka będzie miała rozwiązania patentowe które sprawią że android będzie się łatwo i fajnie używać. Inne firmy nie będą mogły zastosować rozwiązań patentowych firmy Nokia i dlatego będą gorsze. Choć byś nie wiem jak skrytykował Nokię to i tak osiągnie sukces.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Blackberry w nowym telefonie da nabywcy podczas pierwszego uruchomienia wybór z którego systemu chce korzystać tj. czy OS10 od BB czy Android 🙁 a w razie czego jak np. będziemy chcieli inny system wystarczy zrobić reset telefonu i znów będzie opcja wyboru systemu 🙂 to tak na marginesie.
      Co do NOKIA to jej nowe telefony nie będą się niczym różniły od ich konkurencji tj. np. Samsungów / LG czy od chińczyków bo nawet pod względem jakości wykonania będzie im ciężko zaoferować coś lepszego niż ostatnie chińskie produkty z wyższej półki w cenie urządzeń ze średniej półki.
      P.S. Kto by kiedyś pomyślał ,że chińskie telefony będą w sklepach za ponad 2000 zł 🙂

Viewing 5 reply threads
Reply To: Render nowego smartfona Nokii trafił do sieci
Your information: