Start Forum Sprzęt Bluetooth Recenzja Nokia J

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W opinii organizacji, których celem jest promowanie bezpiecznych zachowań, rozmowa telefoniczna prowadzi do rozpraszania uwagi kierowcy, a tym samym zwiększa ryzyko kolizji. Może też okazać się bardzo kosztowna. Do polskich sklepów trafiła właśnie słuchawka Bluetooth Nokia J, dla naszych Czytelników przyjrzeliśmy się jej bliżej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Recenzja Nokia J

    • mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

      Po zapoznaniu się z recenzją produkt godny uwagi ze względu na małe rozmiary i czas pracy urządzenia ale ta cena mogła by być ciut niższa.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Teraz rozumiem, dlaczego Nokia straciła koszulkę światowego lidera telefonów komórkowych. Rozmienili się na drobne i zaczeli robić miniaturowe wylewki do baterii. Ta – jak widać na fotkach – jest elegancka i nowoczesna. Czekam na pojawienie się słuchawki prysznicowej od Nokii 🙂

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      A mi ta słuchawka przypomina śrubokręt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Coś dla mnie która nie lubi mieć słuchawki cały czas w uchu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Swietna słuchwka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja się zastanawiam czy ja do kosza nie wywalić/sprzedać. Otóż ma ona problemy z łącznością, tzn. jedna komórka to Samsung … 2121B, druga to galaxy S. Otóż jeszcze nie wiem co jest problemem ale czasem potrafi po wyjęciu z uchwytu albo nie wykryć żadnej komórki albo tego 2121B tylko, albo kiedy galaxy s byl na BT samochodowym to nie wykrywal 2121b. Czasem nawet jedno wylaczenie nie pomagalo. Pozostaj mi prawdopodobnie zmienic tego samsunga 2121B, ale jaki w tym sens

Viewing 6 reply threads
Reply To: Recenzja Nokia J
Your information: