Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Recenzja Hykker Mood BT – alternatywa dla głośników smartfona

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wygoda i estetyka pełnią w naszym życiu coraz większą rolę. Otaczamy się lekkimi, przenośnymi urządzeniami i coraz chętniej pozbywamy się przewodów tam, gdzie tylko możemy. Teraz królują bezprzewodowe głośniki mobilne. Szturmem zdobywają one miejsce w naszych podręcznych bagażach. Sprawdzamy głośnik bezprzewodowy Mood BT marki marki Hykker.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Recenzja Hykker Mood BT – alternatywa dla głośników smartfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Miały być 14bm w Biedronce. Obleciałem okoliczne i nigdzie nie było, a personel twierdzi, że nic takiego nie widział.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Skato ja widziałem ten sprzęt w Biedrone, jest go sporo, być może zalezne to jest od ulokowania danego sklepu, ale…w moim mieście są te głośniczki i nie tylko….jest kilka sprzętów do wyboru z ów firmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ja mam czarny i jestem ogólnie zadowolony, dobrze wydane 30zł, jakby kosztował więcej to pewnie bym więcej wymagał, a tak to jest ok 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Fajny gadżet, szczególnie w okresie wakacyjnych wyjazdów 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kupiłem i to była dobra decyzja, bo jestem zadowolony. Hifi to nie jest, wiadomo, ale gra głośnio i w miarę przyjemnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Też mam. Za tę cenę daje radę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Polecam ten głośnik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam go i się sprawdza. Groszowy wydatek, a lepszy niż mój głośnik smartfona

Viewing 8 reply threads
Reply To: Recenzja Hykker Mood BT – alternatywa dla głośników smartfona
Your information: