Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Klienci sieci Plus nie mogą dzwonić ze swoich komórek. Prawdopodobnie doszło do awarii telekomunikacyjnej. Użytkownicy zgłaszają problemy głównie na stronie DownDetector.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Hmmm… A w jakim regionie Polski? Bo u mnie jest po staremu. Znaczy działa wszystko 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nie mówiąc o zasięgu internetowym LTE + mam niby full a kółko cierpliwości kręci sie jak przy wi fi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      W warmińsko -mazurskim,a konkretnie w Iławie i Nowym Mieście Lubawskim nie można było się dodzwonić na numery Plusa od godz. 10.00 od środy do czwartku do godz.8.00 rano,a więc prawie dobę.Słyszalny komunikat abonent nie dostępny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Do wlo: nadal masz tą starą nokie? To jaki z Ciebie biznesmen jest? Chyba cienko przedziesz?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Były problemy na pewno wyrzucało przy dzwonieniu ZAKOŃczono

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      U mnie dzisiaj żadnych problemów z siecią. Albo szybko ogarnęli temat, że nawet nie zauważyłem albo miałem farta 😉 pozdro!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Bądź co bądź, ale Plus jest chyba najmniej awaryjną siecią w Polsce.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju
Your information: