Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Propozycje na technologiczne prezenty na Święta

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Gorączka przedświątecznych zakupów trwa. Najwyższy czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Gorączkowe bieganie po sklepach i szukanie odpowiedniego prezentu, nie jedną osobę przyprawia o nieznośny ból głowy. Polacy chętnie umieszczają gadżety technologiczne na swoich świątecznych listach życzeń. Radzimy jak wybrać świąteczny upominek.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Propozycje na technologiczne prezenty na Święta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      każdy coś dla siebie i innych znajdzie wymarzony prezent a rabaty zawsze były dobre 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Lubię święta za to, że sklepy szaleją z promocjami, ale chyba nie ma w tym żadnego zaskoczenia – każdy kupuje dużo więcej niż potrzebuje. Kupiłem w mocnej promocji konsolę w Empiku + 2 dwie gry. Kupiłem też filmy, wszystko bez płacenia za przesyłkę. Empik w ciągu roku też normalnie przesyła zakupione rzeczy do sklepu kolejnego dnia? Bo tak mieliśmy tym razem. Ogólnie – wygodnie to wymyślili z tą dostawą do salonu, bo u nas jest akurat w galerii, więc i tak co trochę tam jestem.

Viewing 2 reply threads
Reply To: Propozycje na technologiczne prezenty na Święta
Your information: