Start Forum Inne Do pośmiania Prezes UKE o kontroli przenośności numerów

Viewing 16 reply threads
  • Author
    Posts
    • rafaik
      Member
      Liczba postów: 364

      W dniach od 6 lipca do 14 sierpnia Prezes UKE przeprowadził kontrolę realizacji przez infrastrukturalnych operatorów komórkowych obowiązującego od 6 lipca br. nowego rozporządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      ja od 3 sierpnia nie mogę przenieść numeru z plusa do playa, cały czas mam drugi etap i brak zgody dotychczasowego opa, a telefon mam zarejestrowany i nawet konto aktywne. SIC!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Nie wiem kto tam siedzi na stołkach dyrektorskich, ale najwyraźniej barany pierwsza klasa. Najpierw stracili tysiące klientów a teraz i tak dostana karę za ociąganie się z przenoszeniem numerów. Nie powiem, taki zarząd to kpina! Nikt nie potrafi tam myśleć perspektywicznie? Inni operatorzy podjęli słuszne decyzje. Żenada! Ciekawe, czy odbije się to na akcjach spółki?

    • Pablo_0
      Member
      Liczba postów: 77

      PLUS największy złodziei telekomunikacyjny po TP w Polsce. Prawidłowo dowalić im kare z 2miliony zloty zęby mieli nauczkę Cwaniaki

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      No ale przecież oni mają swój głupią wymówkę, że chodzi o bezpieczeństwo danych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      31-07-2009 odmowa z UKEW, a Minus zzskoczył z MNP od 17-08. Ot i zwykłe zagrywki najwiękeszgo, który pochwalił się właśnie 17-08 jaki to on już przygotowany. A wcześniej B(a)uc kłamał?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      jesli plus łamał prawo to zgodnie z ustawą może być kara (do 3% przychodów). ciekawe czy uke zdecyduje się na taki krok? czy też okaże się że to kolejny martwy zapis…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Ciekawe, czy Plus dostanie karę. no cóż, oni jedyni pokazali zacofanie i swój stosunek do klienta. najlepiej wypada era i play

    • anulkaa_45
      Member
      Liczba postów: 8

      a po co w ogóle przenosić? szkoda zdrowia! oferty się zmieniają, z zasięg i tak najlepszy jest w Plusie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Przecież Plus już przenosi w jeden dzień

      A wcześniej nie przenosił, bo zwrócił się do UKE o zawieszenie obowiązku. Wszytsko zgodnie z prawem.

    • anulkaa_45
      Member
      Liczba postów: 8

      ja przeniosłam się z plusa do orange w 1 dzień – wszystko hula jak należy. tylko zastanawiam się po co, bo gubię zasięg……… i to nie tylko na Wilanowie, ale i w centrum wawy. żałuję…. może jednak wrócę do plusa:-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      to jest raport z kontroli uke? to są jaja a nie raport, powiedzieli to co wszyscy wiedzą a plusowi i tak nie mogą nic zrobić, bo działał zgodnie z prawem. tylko po co było to całe zamieszanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      zaje… raport 🙂 tylko g… z niego wynika i najciekawsze jest to, że widzę już chyba w nim ręką pani prezes, bo jakoś nie ma w nim nic o tym co mówieł rzecznik uke, że wszystkie opy dały d… z przenoszeniem i nie robią tego. a było to jakos tydzień temu, bardzo ciekawe….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Tytuł nieco mylący .

      Cytuję : "….wobec klientów chcących przenieść numer z (Plus) oraz do tej sieci , stosowana była procedura przewidziana w nieobowiązującym już rozporządzeniu.

      Tak więc numery BYŁY przenoszone , jednak nie na nowych zasadach . W/g wcześniejszych doniesień nieźle działało to z kontaktach z Erą ,czy Orangem – wcale z Playem . To ciekawe , bo przypominam że ci operatorzy związani są biznesowo . Czyżby inne sprawy (próby renegocjacji kosztów roamingu) miały tu wpływ ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      faktycznie rzecznik uke mówił, że wszystkie sieci nie przenoszą numerów zgodnie z nowymi przepisami a tu takie dziadostwo wysmażyli. czyżby rzecznik wyrwał się i powiedział jak jest naprawdę a później ktoś napisał to co było wygodne dla uke?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Robić im się nie chce, pracowałem tam kiedyś, sami lanserzy w gajerach, do roboty…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Po co przenosić do Play??? Mam dwa tel. w Erze i Plusie. To dwie najstarsze i najlepsze sieci. Rodzinę mam w Erze i gadam za darmo a w Plusie mam szybki internet.

Viewing 16 reply threads
Reply To: Prezes UKE o kontroli przenośności numerów
Your information: