Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Premium Mobile – Freedom PL z No Limit za 16,70 zł mies., bez roamingu

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Premium Mobile wprowadziło nową promocję abonamentową Freedom PL za 16,70 zł miesięcznie. Jest to oferta dla tych, którzy: dużo rozmawiają i SMS-ują, potrzebują mieć dostęp do internetu (3 GB internetu LTE), ale nie potrzebują roamingu międzynarodowego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Premium Mobile – Freedom PL z No Limit za 16,70 zł mies., bez roamingu

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Taka mała uwaga, o której warto wiedzieć- wyrażenie zgód na marketing oznacza codzienny zalew SMSowym spamem(nawet 20smsów dziennie). Przekonała się o tym moja mama. Poza tym zasięg plusa- dziękuję postoję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Oferta ciekawa dla tych którzy nie wybierają się za granicę. Coraz więcej będzie takich promocji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      plus oplata aktywacyjna i oddanie swojej tożsamości całej sieci, podziękuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      A gdzie potrafimy ukryć swoje dane. Jest tak, że firmy sobie przekazują nasze dane, przy okazji różnych powiązań

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Korzystam z Premium Mobile, dałem zgody marketingowe. Przez rok dostałem dwa maile marketingowe (zniżka na jakieś prenumeraty i jakiś konkurs operatora).

Viewing 5 reply threads
Reply To: Premium Mobile – Freedom PL z No Limit za 16,70 zł mies., bez roamingu
Your information: