Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Premiera Lumii 920 i 820 w Polsce (wideo)

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • MarcinKusz
      Member
      Liczba postów: 417

      Nokia Lumia 920 oraz Nokia Lumia 820 trafiają dziś do sprzedaży i będą dostępne u operatorów: Plus,
      Orange, T-Mobile oraz w sieci sklepów MediaMarkt.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Premiera Lumii 920 i 820 w Polsce (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czy aby na pewno L920 posiada czytnik kart pamięci?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No właśnie, L820 ma na pewno a 920 jak czytałem specyfikację na różnych serwisach to wszędzie jest informacja że nie, z drugiej strony jako źródło jest podane Nokia więc chyba wiedzą co mają, a może nie ? 🙂

    • Mobilny
      Member
      Liczba postów: 94

      Nie wiedzą – napisać można sobie wszystko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      920 nie posiada czytnika (na pewno nie posiada, ma 32G wbudowanej,, nie potrafię sobie wyobrazić by można to było zapełnić nawet w andku gdzie śmieci i śmieciarzy więcej a i śmieci cięższe od windowsowych.
      No ale może mam niedorozwiniętą wyobraźnię?

    • MarcinKusz
      Member
      Liczba postów: 417

      Witam, wybaczcie moją straszliwą pomyłkę, ale tak to już jest opracowywać tekst po ośmiogodzinnej pracy na komputerze, Pozdrawiam – już poprawiam tekst

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      O godz. 9 na internetowej infolinii Media Markt nic nie wiedzieli o tym – mogą tylko sprawdzić towar na sklepach, a tam oczywiście Lumii 920 nie ma.
      W MM Katowice o godz. 10 powiedziano mi, że nie mają i że trwają rozmowy Nokii z tzw. „open marketami”. Na razie sprzedaż Lumii 920 w open marketach jest zablokowana do stycznia.
      Skąd więc informacje, że będzie od dzisiaj (16.11.) w MM?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Duża pamięć jest dla ludzi, którym szkoda pakietu internetowego i pakują pliki czy filmy przez wifi czy przez kompa na SD, a potem je oglądają offline. Producentom zależy, ale również reklamodawcom, by ludzie kupowali treść z internetu i korzystali z VOD czy innych dobrodziejstw online z reklamami. Stąd często nie ma rozszerzalnej pamięci. Ja bym wolał, aby tam była zwykła SIM, a nie micro, bo chciałbym go kupić starszej osobie i znowu będzie musiała wymieniać kartę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam, orientuje się ktoś czy jest dostępny ten model w t-mobile? lub kiedy będzie dostępny? Z tego co zauważyłem jedynie 820 istnieje w cenniku. Dzięki za odpowiedź !

Viewing 8 reply threads
Reply To: Premiera Lumii 920 i 820 w Polsce (wideo)
Your information: