Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Premia 50 zł w Promocji Łączenie Numerków w GaduAIR

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Promocja skierowana jest do wszystkich Użytkowników, którzy posiadają numer GG. Logując się od 22 lutego br. ze strony internetowej na swoje konto mogą Oni otrzymać dodatkowo 30 zł. Można dostać dodatkowe 20 zł. Jeśli Użytkownik doładuje swoje konto kwotą 20 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Prawie miałem przenieść numer do GaduAir, ale na próbę kupiłem starer i zaczęły się schody… Mój numer został automatycznie przypisany do jakiegoś obcego numeru GG. I o ile z komórki można było dzwonić, to z VOIPa zawsze było brak srodków, pomimo tego że były. Wyjaśnianie całej sprawy zajęło około 2tygodni, kilkanaście maili, kilka telefonów. I niestety mam obawy z przenoszeniem, bo jak coś pójdzie nie tak, to może to potrwać tygodniami. Przez www nie mogę wykupić numeru i usług dodatkowch, działają tylko z komórki, a nie wszystko się da kupić przez komórkę. Ale nie chce mi się już bawić w kolejne maile, telefony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      A ja mam GaduAir od dwóch tygodni, aktywowałem sobie usługi na stronie internetowej i wszystko odbyło się bez problemów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      A możesz po zalogowaniu sie na konto kupić np. pakiet internetowy, wykupić numer VOIP?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Tak, kupiłam parę dni temu Pakiet Net 25 , został włączony w ciągu kilku sekund. Voip nie używam, więc nawet się tym nie interesowałam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Bardzo mi się podoba w GaduAir dokładny biling połączeń, według mnie bije na głowę ten w Play.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      powiem tak, jeżeli chodzi o przenoszenie numeru, to była masakra, około miesiąca nr miałem nieaktywny, czekałem i się zastanawiałem czy mi gdzieś nie przepadnie, więc na dzień dobry straszny minus, ale jeżeli chodzi o same opcje, promocje, to jak dla mnie rewelacja, mnogość funkcji, i wspólny pakiet złotówkowy dla komórki i voipa, to super pomysł,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Ja testowałem 3-miesiace GGAir w zeszły czwartek przeniosłem swój nr z TT do tej sieci. BOK przez mail dziala bardzo sprawnie i szybko. Nie mam problemów z aktywacją żadnych usług. Ogólnie od 3-miesiecy jestem bardzo zadowolony. U mnie połaczenia głosowe są dopiero na 3-miejscu a i tak sporo dzwoniąc z konta prawie mi nic nie ubywa 🙂 w porównaniu z TT.

      22gr/min a w roamingu 80gr UE 😀 internet za darmo !! HTC HD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      A gdzie w newsie info ze to dotyczy nowych uzytkowikow Gaduair??? "Niestety, Twój numer został aktywowany przed startem promocji i nie może w niej wziąć udziału. Zapraszamy do udziału w kolejnych promocjach"

    • Gungsta
      Member
      Liczba postów: 9

      Anooo tylko dla nowych od 22-02-2010, no cóż jak bym przeniósł 4dni później to bym miał 5xpo10zł 🙂 noooo ale gdybym …. może to jakoś przeżyje ;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Czemu w tekście nie ma że to tylko dla nowych użytkowników????? już myślałem, że coś za darmochę dostane a tu ZONK!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Przeniesienie numeru trwało 31 dni. Łączenie ze starym numerem gg kolejny miesiąc. maskra

Viewing 11 reply threads
Reply To: Premia 50 zł w Promocji Łączenie Numerków w GaduAIR
Your information: