Start Forum Inne Telix.pl Pomysł na prezent: Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pomysł na prezent: Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ciekawe kiedy portale i media zaczną promować modę na słuchawki nauszne, które nie niszczą słuchu…?

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Nika nikt nie kaze ci kupowac he hehłe .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      [quote]bo nie ktorzy potrzebuja dousznych.. sam pracuje na budowie,mija praca nie wytwarza halasu ale niestety najczesciej robia to w drastyczny sposob inni.. wiertarki,mloty udarowe itp.. pracuje w pomieszczeniu i nie musze sie obawiac o bespieczenstwo (nic mi nie spadnie na glowe) . w zwiazku z tym zawsze mam przy sobie nokia bh 505 (nie lubie kabli nawet jak w tych tu promowanych). nie jestem melomanem a juz nie wielki poziom gloscnosci niweluje drazliwe halasy [/quote]

      To robisz sobie właśnie krzywdę w ten sposób. To nie niweluje tylko oszukuje twój umysł.

      Zamieszczam wypowiedź prof. Skarżyńskiego:
      „Prof. Henryki Skarżyński zwraca uwagę , że dużo młodych ludzi słucha muzyki na słuchawkach. Najgorszą formą słuchania muzyki jest robienie tego przez słuchawki douszne, które szczelnie zamykają zewnętrzny przewód słuchowy i odcinają dźwiękowe tło otoczenia. Muzyka przestaje być jednostajna. Dźwięki stają się drażniące, a to stanowi dobre podłoże do rozwoju tzw. nadwrażliwości na dźwięki. – Gdy jej doświadczamy część elementów w uchu wewnętrznym ulega uszkodzeniu. Przestajemy przyjmować dźwięki, zaczynają nas drażnić, chcemy się przed nimi bronić – dodaje.”

Viewing 3 reply threads
Reply To: Pomysł na prezent: Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth
Your information: