Start Forum Sprzęt Nawigacja Pomoc Mierzona Kilometrami – rusza czwarta edycja akcji

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ile jesteśmy w stanie zrobić dla innych z pomocą technologii, odrobiny mobilizacji i pozytywnej energii? O tym już niedługo przekonają się podopieczni fundacji TVN Nie jesteś sam. Stawka to kolejny, czwarty już milion złotych, który może trafić do potrzebujących dzieci. Uczestnikiem może być każdy, TY, też Niezależnie z usług jakiej sieci telekomunikacyjnej korzystasz.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Pomoc Mierzona Kilometrami – rusza czwarta edycja akcji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      W tym roku znowu biorę w tym udział i namawiam wszystkich moich aktywnych znajomych do włączenia się do pomocy. Fajnie, że taka akcja t-mobile ma coraz większy zasięg – to znaczy, że ludzie chcą pomagać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Fajna akcja, też biorę udział

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A to już czarty raz wiec nic dziwnego, że kojarzy mi się tak silnie z okresem wakacyjnym i aktywnym. Zawsze z żoną braliśmy dział, a w tym roku już w trójkę będziemy brać udział 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      trzeba przekazywac dalej info o tej akcji :)) i ruszamy w droge! super akcja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jestem fanką tej akcji i uczestniczę w niej od początku. Fajne jest to, że tak łatwo można zrobić coś dla innych 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      uwielbiam tę akcję! *.* ale mysle, że dopiero w tym roku moj telefon da rade i nie bedzie sie buntowal (poprzednio potrafil mi się zaciąć w trakcie uzywania Endomondo ;<). w prostszym abonamencie w TMobile wybralam sobie teraz nowego smartfonika, wiec uciekam biegać! <3

Viewing 6 reply threads
Reply To: Pomoc Mierzona Kilometrami – rusza czwarta edycja akcji
Your information: