Start Forum Sprzęt Apple Polskie ceny iPhone 6 – niestety są wysokie

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ruszyła przedsprzedaż smartfonów iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus w sklepie RTV Euro AGD. Smartfony dostępne sa w kolorach: złoty, szary i srebrny.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Polskie ceny iPhone 6 – niestety są wysokie

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Ceny z d… bo to przed Polską premierą – oferta wybitnie dla dzieci ludzi władzy, z premiami za przejście z miejsca na miejsce przy korycie 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      ja pie…………………………

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Porąbane. Ja na codzień jeżdżę Astrą II 1.6 16V z 1999 i nie wiem czy jak bym ją sprzedał po cenie rynkowej to styknęło by kasy na tego Ajfona.

    • gck
      Participant
      Liczba postów: 36
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Ale to się po prostu opłaca. Jak wiadomo telefony się wyginają. Wystarczy kilka razy pozginać i macie już dwa w cenie jednego. Tak że tego , czysty zysk. Tylko ważne nie aktualizować tych nowych dwóch ipków do ios 8.1 bo przestaje działać możliwość dzwonienia i wysiada czytnik lini papilarnej. Ale zapowiadają że aktualizacja ios do 8.3 ma usówać zginanie przy siadaniu z ipkiem w kieszeni rurek

    • buriedek
      Member
      Liczba postów: 140

      W cenie 6plus mozna kupic 4x lg g2 lub jak dobrze poszulac to 3x lg g3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      musialbym miec ladnie na….bane w glowie zeby dac 5000 za telefon 😀

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Przed oficjalna premiera w polsce ceny sa szalone telefone zakupione pewnie w de lub uk i do tego marza nic nowego zawsze tak jest w przypadku iphona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      iPhone może i jest dobrym telefonem, ale nie za tą cenę… bo dawno przestał już być urządzeniem premium.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Polskie ceny iPhone 6 – niestety są wysokie
Your information: