Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Polska musi wprowadzać inteligentne liczniki energii

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zgodnie z regulacjami unijnymi do 2020 r. co najmniej 80% liczników energii elektrycznej powinno zostać wymienionych na liczniki inteligentne. Najszybciej zareagowała Estonia. Ponad 97% liczników w tym kraju to liczniki inteligentne, a 9 na 10 umów dot. dostawy energii podpisywanych jest elektronicznie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Polska musi wprowadzać inteligentne liczniki energii

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Inteligentne liczniki zawyżaja zużycie prądu o kilkaset %. Chodzi oczywiście o kasę dla firmy energetycznej. Podejrzane jest też że u nas nie sa dostepne dane na temat zużycia energii jak miąło to wynikać z możliwiści liczników. Widac jasno że zmuszono odbiorców do płacenia więcej .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      A co na to hakerzy? Będą mieli dane o użytkownikach – dokładne. A babunia będzie wiedziała ike zużyła PRĄDU np na przygotowanie śniadania lub kolacji. To jest coś.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Ciekawe co to za inteligentne liczniki ja mam wszystkie oswietlenie w ledach a place wieksze rachunki i to slychac co raz wiecej jak ludzie sie skarżą ciekawe prawda?to jest dopiero oszustwo!!!!😡😡😡😡😡

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Szpieg i oszust w domu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Mam już od dawna i cóż…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      I to jest cała UE. Ja się pytam po co? A na dodatek liczniki elektroniczne ZAWYŻAJĄ zużycie w stosunku do starych. Wystarczy poczytać w necie te ludzie finansowe horrory i prawie beznadziejną walkę z monopolistami energetycznymi o wymianę „nieuszkodzonych” liczników.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Polska musi wprowadzać inteligentne liczniki energii
Your information: