Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Podatkowy GPS

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Ted Kulongoski, gubernator stanu Oregon, chce wprowadzić w życie nowy sposób opodatkowania kierowców za używanie dróg. Gubernator proponuje, by podatek naliczać na podstawie rzeczywiście przejechanej odległości. O tym, jak intensywnie dany kierowca używa dróg informowałby system GPS.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Rork
      Członek
      Liczba postów: 133

      Korwin o tym pomyśle (płatność za kilometry) pisał już kilka lat temu – jak ktoś chce, to może sprawdzić. Tylko kto słucha człowieka, któremu już przylepiono łatkę….

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138987

      to się nazywa Permanentna Inwigilacja!

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Podatkowy GPS
Twoje informacje: