Start Forum Rozrywka Sport Plus zakończył budowę sieci GSM/UMTS na Stadionie Narodowym

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Plus zoptymalizował swoją sieć nadawczą i przygotował ją do wzmożonego ruchu podczas Euro 2012. Zakończono również prace przy budowie infrastruktury na Stadionie Narodowym w Warszawie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus zakończył budowę sieci GSM/UMTS na Stadionie Narodowym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Plus ma najgorszy zasięg i najsłabszy. T-mobile (Era) najlepszy ale za to drodzy są bo inwestują w jakość. Play też bardzo dobry jeśli nie jest na Plusie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Z tym zasięgiem Plusa to można polemizować na jego temat. U mnie akurat Plus ma najlepszy, potem o dziwo Play, T-mobile i Orange. To zależy gdzie kto akurat mieszka. Ale przemieszczając się już po kraju, to stawiałbym na Plusa i T-mobile, a Play na roamingu bo na macierzystym słabo wypadają jeszcze. Za dużo dziur i przez to telefon co chwila logując się do sieci macierzystej lub w roamingu często jest poza zasięgiem. Ratunkiem wtedy jest na sztywno wbicie się w Plusa lub Orange unikając bycia poza zasięgiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Pomijając fakt, że nie lubię sieci Plus, choć im kiedyś płaciłem rachunki (bandyckie). To jeśli chodzi o jakość połączeń, nic nie mogę im zarzucić, totalnie nic… Praktycznie nie zdarzyło mi się zgubić w tej sieci zasięg (raz sobie przypominam tylko jak po jakichś jaskiniach w górach łaziliśmy ze znajomymi). Pisanie że Plus ma słaby zasięg, to zwykłe bicie piany. Ale to niestety chyba najdroższa obecnie sieć. Stosunek jakości do ceny, przewartościowany zdecydowanie.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Plus zakończył budowę sieci GSM/UMTS na Stadionie Narodowym
Your information: