Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus – taniej za połączenia odebrane w roamingu

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Polkomtel, operator sieci Plus, opublikował cenniki, warunków świadczenia usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Zmiana obejmuje obniżenie wysokości dodatkowej opłaty pobieranej w ramach Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Plus – taniej za połączenia odebrane w roamingu

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      Nawet w play mam przychodzące za friko . Normalnie brak słów na ten skansen .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tylko do konca umowy i pa pa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ceny hurtowe chyba dzieciaku spadają w UE. Plus ma takie same pakiety roamingowe. Jak inni operatorzy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A kiedy w końcu zaczniecie obniżać ceny połączen i netu po za Unia ? Dlaczego nie ma w Polsce ofert jak za granica ? W UK za 2-3 funty ma dzień można korzystać z domowego No limit praktycznie ja całym świecie ….. a Z Polska karta Sim w sumie wyjeżdżając po za Unie trzeba w sumie telefon wyłączyć a już napewno net! Po co ? Nie można zrobić pakietu ze za np. 10 Pln za dzień mamy 50 min i chociaż 100 MB ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No i bardzo dobrze, że Plus obniża ceny. To pozytywny objaw, że tak powiem. A Roaming to się przydaje, bo każdy gdzieś wyjeżdża.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Docenią to ludzie często podróżujący. Ja do takich należę i bardzo się cieszę z tej zmiany w ofercie Plusa. Ogólnie dużo dobrego w tym roku się stało w kwestii roamingu 🙂

Viewing 6 reply threads
Reply To: Plus – taniej za połączenia odebrane w roamingu
Your information: