Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jesteśmy bardzo przywiązani do marki Plus. Tak samo jak wszyscy nasi akcjonariusze. (…)Gdyby okazało się, że Polska Telefonia Cyfrowa zmieni markę Era na T-Mobile, wtedy Plus pozostanie jedyną tradycyjną polską marką w branży- powiedział Jarosław Bauc, prezes Polkomtelu w rozmowie z Gazetą Prawną.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Cieszy mnie fakt ze plus nie zmieni nazwy na vodafone, a przynajmniej tak moze sie wydawac na chwile obecna. Bardzo sobie cenie ta siec i nawet jak bedzie pod inna marka nie przestane z niej korzystac. Mialem juz kilka telefonow w roznych sieciach ale zaden op mnie tak nie zadowalal poziomem uslug jak plus. Ostatnio przeszedlem sim+ ktorego mialem od niepamietnych czasow na mixplusowa oferte i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Do krasnala. A z czym mixplus lepszy od Simplusa? Ja mam już Simplusa prawie 10lat. Taryfikacja pakietów internetowych:co 100kB w mixie, co 1bajt w Simplusie!Co z tego ze 10MB wiecej daja w mixie jak taryfikacja beznadziejna! Cena MMS:nowy mix:37gr, Simplus:30gr. Te 3 gr mniej za minute polaczenia do innych sieci w mixie niech sobie przemilczą;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Panie Boże, broń Plusa przed Vodafone, bo przyjdą zachodnie białe kołnierzyki i pokażą rosnącą krzywą, zlikwidują tanie pakiety internetowe, podwyższą ceny minut i powiedzą że jest taniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ciesze sie ze pracuje w plusie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja sie ciesze ze niezmiennie jestem abonentem Plusa od 9 lat i teraz wreszcie przechodze z prepaida(Simplus) do mixplusa.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Plus pozostanie polską marką
Your information: